شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1428

46,219 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 195م استلام فوري للبيع بـOIA العاصمه بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٥٦٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع ف طلالة,القاهرة الجديدة -مقدم466K

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأقل سعر للمتر فيDEFAF بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بجاردن استلام فوري ومنشطبه بقسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٦٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بسعر لقطه بالـR8 العاصمه وبأقساط حتي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٧٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود H1226 شقة للبيع ٢٠٠م المنطقة الاولى م نصر

    3H للتسويق العقاري logo image

    المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م ع السنترال بارك مباشره بالعاصمه |قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦١٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بـ Up Mount وقسط12سنه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م لقطه بالسعر الافتتاحي فى MADAI بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3-غرف للبيع استلام فوري بجوار الـBUE بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية بمدينة نور ٩٨ متر بأقل اوفر

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه في قماري وبالتقسيط علي 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٥٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش107م B2 تشطيبات الترا سوبر لوكس بسعر مميز

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٥٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بزهراء المعادي – متفرع من شارع الخمسين

    Chances Real Estate logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف بجاردن 40م في العاصمه+قسط 12سنه بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٦٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري في العاصمه بتقسيط حتي 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع في La Verde – R8 متشطبه وبقسط 10 س

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185م بجاردن الترا سوبر لوكس التجمع ال5

    Envigo Real Estate logo image

    الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري متشطبه بالكامل بأقساط 5 سنين

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن ومتشطبه في العاصمه بالتقسيط علي10س

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بارك لين متشطب واستلام فوري قسط7س

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى 108م ارضى بجاردن 70م تشطيب خاص

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦١٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للاستلام بأقل سعر بالعاصمه وبمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٣٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي ارضي بجاردن B10 طلعت مصطفي

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف في ION-بمقدم5%+قسط 12سنه بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٧١ جنيه/متر مربع