شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1429

46,219 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في كمبوند بافاريا تاون بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى جاليريا تشمل الباركينج بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب بتتكيفات ومطبخ مقدم600ألف أوكاش24.100.00

    Property Hills... logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن مكانين لركن السيارات فى ليك فيو

    Feeds logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في اللوتس الشمالية-استلام فوري

    Feeds logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على فيو النادى و بارك موقع متميز تاج سلطان

    Feeds logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأول كمبوند جولف بالتجمع وبأقساط حتي 15 سنه

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م بسعر الطرح الاول بأحدث مشاريع سيتي ايدج

    Roots Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجراند سيتي – استمتع بفيو رائع

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢٧٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطب بتتكيفات ومطبخ مقدم600ألف أوكاش24.100.00

    Property Hills... logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٣٨٬٥٠٠ جنيه

    شقتك الآن في ميني كومباوند في نورث هاوس

    Feeds logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس 2 بلكونه بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٩٬٤٨١٬٦١٢ جنيه

    شقة للبيع | الزمالك - إطلالة مباشرة على النيل.

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٤١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع210م,غرب اربيلا ,نصف تشطيب,موقع مميز

    Envigo Real Estate logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع فى جاليريا بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أحجز شقه بالسعر الافتتاحي بالتجمع السادس قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٩٤٬٥٠٠ جنيه

    بمقدم1.5%امتلك ستديو55م بالعاصمة باقساط تصل 17 سنة

    Vida Solutions logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع في ريحانة ريزدنس – زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن فى ماونتن فيو اى سيتى بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشطر السابع – زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه لقطه غرفتين بأقل سعر بالـR8 بتقسيط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في النورث هاوس

    Feeds logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ليك فيو ريزيدينس بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٠٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بدائري المعادي بأنتظارك كمبوند البارون سيتي

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق،استلام فورى ،فيو لاند سكيب

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع