شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1246

45,585 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مشروع متكامل سور بسور مع الكازار

    إبداع logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220 متر فى فيلات الياسمين 7 على اكبر فيو حديقة

    Impact Investments logo image

    كونكورد بلازا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك إيستاون شقة للبيع موقع مميز جدًا تم التسليم

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م استلام فوري متشطبه بالكامل بخصم 30%

    Catchers investment logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م للبيع تشطيب سوبر لوكس كمبوند كابيتال ايست

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تاج سلطان

    PropLife logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه في كمبوند Galeria Moon Valley

    Catchers investment logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129م للبيع في كمبوند كابيتال ايست مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٦٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في المقصد

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة125م للبيع تشطيب سوبر لوكس- حي الواحة مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع الشهري في غرب الجولف

    sms for RealEstate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مفتوح على لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة122م الترا لوكس في كابيتال ايست مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٨٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة240م 3غرف متشطبة الترا سوبر لوكس بالنرجس عمارات

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة95م كمبوند كابيتال ايست ريزدنس مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة100م مفروشة- ابراج المرشدي زهراء المعادي

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة طوب احمر بإطلالة خلابة للبيع في ماونتن فيو ١.١

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 94م للبيع تشطيب سوبر لوكس كمبوند كابيتال ايست

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فوري جاهزة للسكن والمعاينة متشطبة بمفيدا

    Catchers investment logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٩٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في سوديك إيستاون بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 125م للبيع كمبوند بافاريا زهراء المعادي

    متصدر

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع