شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1249

45,585 عقارات أخرى
  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في الحي الخامس - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن امامي بحري بالقرب من جمال عبد الناصر

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك متشطبه مع حسن علام واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ريسيل تشطيب كامل استلام فورى بسعر لقطة

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٬١٢٦٬٠٠٠ جنيه

    أمام ماونتن فيو مباشرة بحري على جنينة

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢١٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في البنفسج 5 - البنفسج - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات لمحور محمد نجيب دقيقة من Waterway

    البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار فى ACASA ALMA بأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٢١٬٤٠٠ جنيه

    شقتك فى المراسم متشطبة استلام سنه بخصم 40%

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه شقه 220م فيو مميز السعر لسرعه البيع

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل دبل فيو باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة للبيع بالتقسيط علي 10 سنين بأقل مقدم

    Held Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٧٩٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم مودرن بفيو 360 درجة للبيع في الزمالك

    Picky Properties logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقه تمليك 139م في الرحاب

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقو ريسيل للبيع فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Experts Home logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقرب من محور السادات و الرحاب و 90 الشمالى

    البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك متشطبه مع حسن علام واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بخصم على الكاش لفتره محدوده استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع ٣نوم ٢حمام بغرفه ماستر جنب النادي

    Just 4U logo image

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فوراً تشطيب راقٍ وموقع ممتاز

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر دقايق من AUC بالتجمع بأقساط حتي8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع5%استلم شقة 157م متشطبه بفيومميز بتقسيط المرنة

    Bright logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكيفات فيو لاندسكيب أرخص سعر

    Right Direction logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٤٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شقه 3 غرف بافضل لوكيشن واقل سعر بالمشروع

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع