شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1250

45,585 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقة واحدة من شارع التسعين و متشطبة سوبر لوكس

    المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 10% شقة بأقساط علي 10 سنين في البوسكو

    Adviser Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٨٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن مع وادي دجله بالمستقبل وبدون مقدم

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 3 غرف نص تشطيب بالتقسيط واقل مقدم

    Held Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٨١٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 10% شقة بأقساط علي 10 سنين في البوسكو

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ببالم هيلز مع حديقة وموقع مميز

    Laucienda For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبالقرب من مول نجمة هليوبلس وبتسهيلات

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مطلة على النيل للبيع في المعادي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٧ متر مربع

    ٧١٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاني صف من طريق التسعين الشمالي متشطبة سوبر لوكس

    المنطقة ز, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بخصم 50% بإطلالة ساحرة فيو جاردن

    Picky Properties logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع استلام فوري في كمبوند بلوم فيلدز

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في عمارات الاندلس - حى الاندلس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قريب جدا للجامعة الامريكية و التسعين الجنوبي

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه فى سوديك ايستاون افضل لوكيشن

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٧٥٬٦٩٦ جنيه

    شقه بجاردن كبيره دابل فيو متشطبه بخصم كبير

    متصدر

    Impact Investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٠٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 10% شقة + حديقة بأقساط علي 10 سنين في البوسكو

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة باقل مقدم فى موقع مميز بفيو مفتوح

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٩٨٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة و بالقرب من الامريكية و التسعين الجنوبى

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قريبة من شارع التسعين بالقرب من كايرو فيستيفال

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري خطوات من مسجد الشرقاوي. و مفيدا

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬٦٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 115م علي التسعين مباشرة بالتجمع بتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٤٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في القاهرة الجديدة استلام فوري

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار مول نجمة هليوبلس ـــ والهايد بارك بتسهيلات

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع