شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1243

45,585 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 140م تشطيب خاص بموقع استراتيجي بـ مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف تشطيب 3نوم+ 2ليفينج بسعر مميز

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٥٥٬٢١٤ جنيه

    شقة فندقية مكونة من غرفتي نوم كريسنت ووك

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ١٠٨٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه110م غرفتين واجهه خارجيه استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كمبوند ذا أيكون

    Abrag Real Estate logo image

    2 ذا ايكون ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٩٥٥٬٢٠٠ جنيه

    وحدة151م جاهزة بيتا جرينز بجوار مدينتي مستقبل سيتى

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٥٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210متر للبيع 3 غرف–اللوتس الشمالية–استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه90م غرفتين استلام فوري فيو جانبي

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في سوديك فيليت -بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٢٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٧٤٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٨٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم امام المطار بطريق السويس بكمبوند تاج سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع تمر حنه التجمع الخامس قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 8,600,000 واستلم شقه 211م بارقي مراحل مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٠٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٤٤٬٨٠٠ جنيه

    شقة ٨٠ متر غرفة في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع–كمبوند VGK–استلام فوري تشطيب كامل

    Al Fanar Development and project management logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة أرضي مرتفع بأرض الجولف بإطلالة حديقة

    Digital State logo image

    شارع سمير مختار, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع – جاليريا مون فالي بسعر مغرى جدا

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقه غرفتين استلام فوري في تاچ سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في Midtown Condo بسعر مغرى

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ميفيدا موقع مميزة جدا

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٤٧٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك روف 290م فيو جاردن استلام فوري بمنطقه الجولف

    KMG Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ريسيل في بوليفارد ميفيدا - استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٠٤٬٧١٢ جنيه/متر مربع