شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1247

45,585 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    135 متر متشطبة طريق العبور

    Finish Your Home logo image

    منتجع النخيل 1, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط علي 15 سنة شقة + حديقة في دي جويا 4 - تاج مصر

    Adviser Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف178م موقع مميز على لاندسكيب بالجولدن سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٨٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 63م ومعاها روف 25م وفيو بحيره و لاند اسكيب

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصه للبيع اميز لوكيشين ف التجمع5

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٩٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر في Stone Residence التجمع

    Catchers investment logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٩١٩٬٧٠٠ جنيه

    بأقساط علي 15 سنة شقة في دي جويا 4 - تاج مصر

    Adviser Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع متفرع من ش الجزائر, المعادي 140م

    العامر للتسويق العقاري logo image

    شارع الجزائر, امتداد المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 15 سنة شقة في دي جويا 4 - تاج مصر

    Adviser Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م فيو لاندسكيب بكمباوند لافينير الأهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٥٥م للبيع فيو لاندسكيب باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 137متر للبيع بكمبوند سراي بالتقسيط علي 12 سنه

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في المقصد قسط 10 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن فيو لاند سكيب في لافينير المستقبل

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في مدينتي بأقل سعر جاهزة للمعاينة

    Catchers investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٨١٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٧٠٬٥٠٠ جنيه

    بقسط علي 15 سنة شقة + حديقة في دي جويا 4 - تاج مصر

    Adviser Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٢٥٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى منطقه الاندلس داخل ارقى كموبند متكامل

    إبداع logo image

    رواق, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٨٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بجاردن في كمبوند Mivida The Avenues

    Catchers investment logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٩٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 223م للبيع في مستقبل سيتي فيو مميز لاندسكيب

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٩٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بحمام سباحة خاص-لوكيشن مميز وبأرخص سعر

    Right Direction logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع