شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1206

45,585 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع باقل سعر فيو مفتوح على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبةبالتكيفات للبيع في النرجس فيلات بسعرلقطة

    Nile Real Estate logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا جرينز| المستقبل

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف| استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٦٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 10% شقة استلام فوري قسط علي 10 سنين في البوسكو

    Adviser Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف | استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة ليك فيو ريزيدنس 2 بسعر ممتاز

    Premier Property logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣١٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة للبيع في بالم هيلز موقع مميز

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 211م للبيع في مدينتي B3

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دار مصر الأندلس 130م أرضي جاهزة للسكن

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطبخ وتكييفات بموقع مميز للبيع في ميفيدا

    Experts Home logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١١٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فاميلي هاوس للبيع في بالم هيلز نيو كايرو !!!!

    Realtors logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجوار الجامعه البريطانيه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى حي السفارات 260 م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع السيده خديجه, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨١٨٬٨٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٤٠٠م متشطبة بالفرش للبيع بسعر مميز في النرجس

    Nile Real Estate logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بريفادو، مدينتي موقهع مميز وبحرى

    Soul Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Avelin المستثمرين الشمالية 172م

    M.S.K Real Estate logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٨٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة قبل زيادة الاسعار في كمبوند تاج سيتي بالتقسيط

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    عاين وأستلم شقتك بأميز لوكيشن بجوارAUC+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف| استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 10% شقة استلام فوري قسط علي 10 سنين في البوسكو

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند المراسم

    Gold Routes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف | استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٠١٨ جنيه/متر مربع