شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1209

45,585 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ٥٪ وقسط الباقي علي ١٢ سنين

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود 563 شقه تمليك العباسيه 120 متر 25000000 .

    Oscar logo image

    شارع العباسيه, عباسية, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سما بسعر لقطة بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تقسيم دجلة الجديد فيو جاردن بزهراء

    Chances Real Estate logo image

    شارع وادى دجلة, الشطر الثالث, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ايستاون شقة بجاردن في لوكيشن مميز باقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٩٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف للبيع في بالم هيلز التجمع بافضل سعر

    Smart Step logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90م للبيع في الرحاب1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع -نصف مفروش اقل من سعر السوق

    New Capital Home. logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه للبيع في ديجويا العاصمه بأقساط 15سنه

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة للبيع بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٨٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي شقة 164م للبيع لافيستا باتيو أورو

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٩٧٬٠٠٠ جنيه

    احصل ع شقة 192م استلام فوري متشطبه بخصم لايقارن !!

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٩٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع في بالم هيلز اقل من سعر السوق ب 2 مليون

    Smart Step logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في فيفث سكوير

    Experts Home logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٧١٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في زد ايست-سعر لقطة

    Smart Step logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٦١٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ليك بارك – تاج سيتي

    Host Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة بحديقة للبيع ماونتن فيو اي سيتي

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | استوديو في ليك بارك – تاج سيتي موقع مميز

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ٥٪ وقسط الباقي علي ١٢ سنين

    Step One Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو ليك و لاند سكيب فى كمبوند تاج سي

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    كورنر شقة متشطبة ريسيل في لوكيشن مميز سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٤٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اقل من سعر السوق -ارضي بجاردن

    New Capital Home. logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر هتستلم شقة 140م متشطبه بمقدم5%قسط 12سنه

    Bright logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بسعر الطرح الاول بأقساط12سنه بالـعـاصـمـه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٣٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو كورنر بأقل سعر من سكويرز فىR8بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧١ جنيه/متر مربع