شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1205

45,585 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم435الف في هايد بارك سنترال قسط 10سنين

    Summit Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بالمطبخ والتكيفات 60 متر بحديقة 46 متر

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بسعر مميز بالعاصمه وبأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 50م استثماري بأعلي عائد بالعاصمه بأقساط12س

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 196 م للبيع في هايد بارك التجمع الخامس

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٨٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك مرحله جاردن ريزدنس 168م

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في فيليج جاردن قطامية

    New Capital Home. logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجاردن بأقرب استلام في شيراتون بقسط علي8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 116م للبيع في مدينتي فيو وايد جاردن

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٩٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه للبيع غرفتين في كمبوند سراي 4,500,000!!!!

    Realtors logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم أستلام فوري بمقدم10%فقط بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في سوديك ايست ازاليا متشطبة مطبخ بحري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع اس1 دوبل فيو بكمبوند سراى

    Omaa Property Consultant logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م ارضي بحديقه للبيع في مدينة نور حجز قديم

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه فاخرة للبيع في بالم هيلزالقاهرة الجديده

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85م باقل سعر ع طريق السويس بالتقسيط ع 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بكمبوند ماونتن فيو اي سيتى

    Omaa Property Consultant logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع بالفرش والاجهزة 60متر في الرحاب

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية للسكن الراقي أو الاستثمار في الأندلس 2

    Feeds logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند بالتجمع الخامس

    Aqar Share logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٨٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3 غرف بكموند سراى المستقبل سيتى

    Omaa Property Consultant logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 650الف شقه لقطه للبيع فى كمبوند الجار الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٣٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حي الأندلس الجديد، منطقة الأندلس

    Soul Properties logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة ماونتن فيو بسعر مميز التجمع

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة بحديقة باتيو اورو موقع مميز

    Premier Property logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع