شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1208

45,585 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 12 سنة شقه للبيع 114م امام مطار القاهرة

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل شقة سوبر لوكس باقساط - زيد ايست التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بخصم 10% قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٣٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام 2026 بأقساط برايم لوكيشن-واتر واي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٦٣٬٢٢٥ جنيه

    امتلك شقتك الان فيو لاجون ولاندسكيب

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأميز لوكيشن في R8 العاصمه بأقل سعر+قسط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقه بجاردن بأميز كمبوند في شيراتون+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه السادسه متفرع من شارع ابراهيم نور م نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابراهيم نوار, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فورا في قلب حي الـR7 بالتقسيط علي 7سنين

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٥٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وان قطاميه بسعر مميز بالدائري

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بخصم 10% قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي ديونز بمقدم مميز – زهراء

    Chances Real Estate logo image

    المعادي ديونز, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بخصم 10% قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 م تشطيب فندقي علي طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اللوتس الشمالية 165م سمارت هوم فيو مفتوح

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ****شقة لقطة للبيع في مدينتي القاهرة الجديدة ***

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بخصم 10% قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتشطيب علي المفتاح فورا في دجلة – شارع 199

    Chances Real Estate logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٣٥٬١٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين للبيع بأحسن فيو بزد ايست

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٩٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 متر استلام فوري داخل كمبوند Helio Eye

    Feeds logo image

    هليواى, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 م دابل فيو تشطيب كامل في كمبوند الجار JAR

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م مفروشة | 3 غرف | فيو بسين | ديار سيتي

    Aqar Dayem logo image

    ديار سيتى, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بخصم 10% قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بخصم 10% قسط علي 10 سنين

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة غرفتين ارضي ١٦٠ متر و ناني في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع