شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1052

45,585 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب كامل Villette sodic بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٠٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣١٩٬٠٠٠ جنيه

    – امتلك شقتك في الحي التاني | بيت الوطن

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م مسجلة شهر عقاري ولها حصة في الأرض

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الفرش كامل من ايمدج- تشطيب خشب ورخام فاخر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي شقة 160م بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري في كمبوند المقصد العاصمة

    Houseology logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه غرفتين 140 متر استلام فورى في ستون

    S signature logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري في كمبوند المقصد العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب كامل Villette sodic بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٥٣٬٢١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م في كليوباترا بالس بجانب لافيستا

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 4نوم بسعر لقطه بالمستقبل بقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٣٩٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند سرايا القطاميه 135متر اسانسير

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135 متر المربع الذهبي خطوات من مكرم عبيد

    شارع الشيخ احمد الصاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه لسرعه البيع شقه ارضي بجاردن فيو بحيره

    S signature logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري في كمبوند المقصد العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بافضل سعر شقه 3 غرف استلام فورى في جاليريا

    S signature logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري في كمبوند المقصد العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص ارضي بجاردن لقطه في تريو جاردنز

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري في كمبوند المقصد العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز خطوات من مكرم عبيد مساكن شباب المهندسين

    شارع امتداد مكرم عبيد, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل بفيو لاند سكيب

    متصدر

    why solutions logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 – تقسيط

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥١٬٥٧٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم متشطبة بالكامل بإطلالة على لاندسكيب

    Element Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٠٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شقة متشطبة بالكامل في بيتا جرين المستقبل

    Property  Hills. logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في talala مع مدينة مصر بجانب سوديك ايست

    Property  Hills. logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع