شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1049

45,585 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٤٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن في النرجس الجديدة لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم لقطه للبيع مع لافيستا بالتجمع بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٦٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 134م استلام فوري بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مخفض في هليوبوليس الجديدة متشطيه

    Egypt Best Properties logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان شقتك 3نوم بالسعر الافتتاحي بكمبوند AYYAM

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب8 للبيع في القاهره الجديده متشطبة

    Empire real estate and investment logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب2 المرحلة التاسعة (أرضي بحديقة)

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب على حمام السباحه بسعر مميز

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه للبيع 157م للبيع بالمرحلة التالتة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سولاي التجمع الخامس بدون مقدم

    Adviser Real Estate logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص الاسعار في السوق شقه لقطه للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣١٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬١٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بدون مقدم بالقرب من الجامعة الامريكية في سولاي

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٥٤٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالقرب من الجامعة الامريكية في سولاي التجمع

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٢٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٢٦٬٣٥٠ جنيه

    شقة 3نوم أستلام فوري بأقل سعر بالعاصمة تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٤٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع 120 متر عمارات شرارة شارع الطاقة

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع 157م بالمرحلة التالتة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م متشطبه بجاردن جاهزه للمعاينه باقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٢٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة مميزة بإطلالة مفتوحة في أرقى مواقع بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٬٣٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بدون مقدم في كمبوند سولاي التجمع الخامس

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 184م في بلوم فيلدز بجانب هاب تاون حسن علام

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع تطل مباشره علي النادي في حياة هايتس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    حياة هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أفضل لوكيشن-فيو بحري مميز-أرخص من الماركت

    Right Direction logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٤٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسجله شهر عقاري أمام جنينه مول مباشره 245 متر

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على كورنيش النيل – برج المعادي

    Abrag 2 logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٧ جنيه/متر مربع