شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1057

45,585 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف 115م بخصم 50% بفيو golfو Double height

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٩٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة ف ماونتن فيو هايد بارك بسعر مميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦١٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع Village Gardens Katameya | Palm Hills

    Flag square Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مجهزة بالكامل للبيع فوري ف سوديك ايستاون

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كابيتال جاردنز | بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٠٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    250 متر - دور ثالث - المنطقة التاسعة - جرين هيلز

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي في الB15 جاهزة للسكن الفوري

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع سور فى سور مدينتى بخصم كاش 50%

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب فندقى للبيع فى قلب الشروق سكن واستثمار

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه139م+90م جاردن بمقدم1.6Mفيو مميز قسط

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة غرفتين متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت شقه تشطيب راقي برايم لوكيشن

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى Village Gardens Katameya | Palm Hills

    Flag square Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٩٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب مودرن مطبخ وتكيفات ف ليك فيو1

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م للبيع بمدينتي الترا سوبر لوكس وايد جاردن

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع بالقرب من كايرو فيستيفال

    Empire real estate and investment logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل- جاهزة للسكن - مع حديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٢٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع استراتيجي - ثاني نمرة من التسعين ا

    D COMUNITA RE logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه139م+90م جاردن بمقدم1.6Mفيو مميز قسط

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مغري 110م موقع متميز خطوات من عباس العقاد

    شارع جمال الين دويدار, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع ف سراي بسعرقديم

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مع حديقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Experts Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جرين سكوير - فيو على الجاردن

    Flag square Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى + جردن /سوبر لوكس /165م امامى

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بهيئة فيلا على اكبر وايد جاردن في ارضى بحديقة

    A 2 Z Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٦٬٩٧٢ جنيه/متر مربع