شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1051

45,585 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري في كمبوند المقصد العاصمة

    Houseology logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو فى العاصمة الإدارية بتسهيلات على15سنة

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري في كمبوند المقصد العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    380م 4 غرف صف اول علي النيل استلام فوري بالاجهزة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٤٨٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% امتلك شقة 114م امام مطار القاهرة مباشرة

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٤ متر مربع

    ٤٥٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكيفات في DISTRICT5 برايم فيو

    Property  Hills. logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣١٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ومميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سكن مصر – تقسيط مريح ومواصفات مميزة

    Golden Vision logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري في كمبوند المقصد العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مدينتي B8 فيو جاردن بالتقسيط المريح مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٥٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مستقبل سيتي -بمقدم وأقساط حتي 2032

    Wdeals for real estate logo image

    تالدا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه مميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 164م فوري فيو مميز في الباتيو اورو

    Property  Hills. logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو رائع في كمبوند ذا سكوير

    ABAZA for real estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوراًفي النرجس الجديدة فيو جاردن لوكيشن مميز

    Smart Location Group logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو استلام فورى بسعر لقطه دجله لاند مارك

    متصدر

    Riwaq Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٩٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٥٩٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب للبيع تكمله أقساط فيCleo Palm Hills

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف للبيع – المستثمر الصغير– تشطيب سوبر لوكس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخضم50 % شقة للبيع 166م فى تاج سيتى ع 12 سنة تقسيط

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري في كمبوند المقصد العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م فيو مميز استلام فوري في هاب تاون حسن علام

    Property  Hills. logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168م+ جاردا متشطبة بالتكيفات في 90 افنيو

    Property  Hills. logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الأندلس 2 – التجمع الخامس– استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155 م دابل فيو في كمبوند سراي القاهرة الجديدة

    Step One Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط 15سنه شقه (3 غرف) ع بعد دقايق من AUC

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع