شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 1056

45,585 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في النرجس عمارات التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ارضي بجاردن للبيع بقرب كايرو فيستيفال

    Empire real estate and investment logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الياسمين 1 محور السادات 200 متر

    M.S.K Real Estate logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في بجاردينيا سيتي علي طريق السويس

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل سعر في لافيستا التجمع الخامس

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري باقل سعر في العاصمة الادارية

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٣٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز موقع شقة 150م بالتكييفات والمطبخ إستلام فورى

    LEVERAGE logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهزة للسكن - إطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١١٢٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه للبيع في مدينتي ارضي بجاردن 150م B10

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امام مدينتي وبالتقسيط علي 10 سنين شقة من لافيستا

    Houseology logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لشقة للبيع في ايستاون بلوكيشن مميز جدا

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٢٣٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة بفيو حمام سباحة فى أزاد بجانب AUC

    Property  Hills. logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في مدينتي B6 مساحة 143م تشطيب فندقي

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوراً بقلب التجمع الخامس بأرقى المواقع

    Selection Code logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨١١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقه للبيع فيو لاجون في القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٠٥٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة كاملة التشطيب و التكيفات باالمطبخ

    Roots Development logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيركو الشطر الخامس فيو جاردن – دجلة

    Chances Real Estate logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع تشطيب كامل ارضى بحديقه الاندلس 1

    Omaa Property Consultant logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بريفادو تشطيبات طلعت مصطفي بسعر لقطه جدا

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٣٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز في سيراس تشطيب سوبر لوكس 220 م

    VERKKINS logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 93م بفيو جاردن للبيع - مدينتي (B8)

    Better Estate Investment logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه-متشطبه-برايم لوكيشن-بحري-اوبن فيو-اقل سعر

    Spade consultancy logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة بالسعر ده داخل ذا ادريس ايست 160م فيو مميز

    Realtors logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه ريسيل تشطيب راقي بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو مميز في بالم هيلز نيو كايرو 3%مقدم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع