شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 25

24,948 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م في ماونتن فيو أكتوبر استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقية للبيع في كانال ووك أركان بالم 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمبند ذا ادرس - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل مع تكييفات استلام فوري موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧١٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند PURA بالشيخ زايد متشطبه تقسيط 8 سنوات

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٧٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على اكبر منطقة خضراء وبحيرات مائية بالتقسيط

    Rokn Real Estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مرحلةTulwa اول مرحلة ساكنة داخلO West

    Rokn Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - كمبوند الخمائل - بحديقه 230م

    Osoul Misr logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن باقل مقدم في The Terrace

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل مقدم في فاي بجوار ذا ستيتس سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف 160م بأفضل موقع بنيو زايد

    Property Hills Star logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٤٧٬٩٠٦ جنيه

    شقة 79م للبيع في كومباوند رواية النزهه الشيخ زايد

    Vida Solutions logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١١١٬٩٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل بالتكيفات

    Global Hills logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٧٢٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارض مرتفع في الحي الرابع اكتوبر

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح غير مجروحه ومتشطبه للبيع

    Global Hills logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل 5% مقدم على 11سنه شقة للبيع فى كمبوند ريفرز

    Square Real Estate logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - شارع احمد عرابي الرئيسي - المهندسين

    Osoul Misr logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اعلي كوالتي تشطيب في نيو جيزه باقل سعر

    Global Hills logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٢٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر في سوديك بجوار بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - ارضي بحديقة - روضة زايد

    Osoul Misr logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٦٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس 209 متر

    Global Hills logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٥٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤١٥٬٣٦٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبه بالكامل في Owest

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز - بالم باركس، تشطيب كامل

    Rokn Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتهاوس فى كيان تشطيب كامل استلام فوري على 4 سنين

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3/4 تشطيب بسعر تنافسي في كمبوند الكرما ريزيدنس

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٩٬٦٣٥ جنيه/متر مربع