شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 24

24,948 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٧٬٠١٣٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر 3 غرف مع غرفة مربية في O West

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ١١٤٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تسلا علي طريق الواحات قسط حتي 11 سنة

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع | المنطقة السياحية ٤- أقل من سعر السوق

    Flag square Real Estate logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م متشطبة - موقع مميز - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ابراج زد دور 11 فيو البارك

    Emkan for Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٥٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو بالتقسيط في Zed West

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لوفت في زيد ويست للبيع

    Flag square Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو بالتقسيط في Zed West

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو بالتقسيط في Zed West

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الثاني مجاور اول

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 539K وقسط على10 سنين في ZAT -Voya

    Promax Property Investors logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٧٬٩٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٣٧٬٠٦١ جنيه

    متاح اكتر من 70 وحدة مختلفة بالتقسيط المرن في زد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج ايون متشطبه بالتكيفات والمطبخ

    Crafters Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ١٠٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة 3غرف استلام قريب في احسن موقع قلب زد

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٤٬٠٠٠ جنيه

    188م 3 غرف فيو مفتوح باقل مقدم وقسط على 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    ريفر ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضى بكمبوند سن كابيتال استلام فورى

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ والتيكيفات ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات في قلب الشيخ زايد بجوار هايبر

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٩٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٦٬٢٢٩ جنيه

    متاح اكثر من 39 وحدة بانظمة تقسيط مختلفة في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقة بموقع مميزاستلام خلال سنة

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند باديه بالم هيلز نصف تشطيب

    Guides Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الخصوصية ارضى بحديقة خاصة فى ويستريدج نيو جيزة

    plan-B logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مارفيل نيو زايد, تشطيب كامل,مقدم 5% فقط

    Smart Move logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٨٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك دلوقتي تستثمر في شقة مميزة بالتقسيط في Badya

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٨٨٬٠٠٠ جنيه

    2 Bedrooms Cairo Gate by Emaar

    Maskan Consultancy logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ١٢٤٬٤٧٤ جنيه/متر مربع