شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 22

24,948 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٢١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة178م للبيع ويست كلاي اكتوبر مقدم10%قسط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥١٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك علي لاند سكيب ومتشطبه استلام فوري بالتقسيط

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بسعر مميز مساحة 175متر , ويستريدج

    Real Vision logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تنزيل سعر الشقه ل 500الف عن سعرها من المالك مباشرة

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري من المالك الاصيل علي برايم لوكيشن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    معايا شقه 140من المالك متسلمه ومتشطبه استلام فوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 163م تحفة الترا+ارضي بجاردن استلام فوري متسلمه

    Property Group logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري من المالك اصيل علي لاندسكيب+الروف

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة باكبر حديقة 175م بالتقسيط

    متصدر

    Emtdad Real Estate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م استلام فوري فى كمبوند ساكن على أرض الواقع

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر الشقه لقطه اقل بكتبر من سعر الكمبوند من المالك

    Property Group logo image

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري بالتقسيط من المالك مباشر

    Property Group logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل شقه 3غرف للبيع في تولوا بأقل مقدم وبرايم فيو

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف في سولانا الشيخ زايد باقل سعر في المشروع

    Western House logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم في بالم باركس | فرصة استثمارية مميزة

    Western House logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة بجاردن 3 غرف نوم O'west by Orascom

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ف نيوم سعر خاص قابل للتفاوض البسيط من المالك

    Property Group logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه +الكمبوند سمارت بالكامل في زايد القديمه

    Property Group logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٣٣٬٤٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطبه بالتكيفات في زايد علي برايم لوكيشن

    Property Group logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل بسعر لقطه من المالك مباشرة استلام فوري

    Property Group logo image

    شارع الحي الثالث, الحي الثالث, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالتقسيط لاندسكيب فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣١٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه حقيقيه للعيش في ارقي كمبوند في الشيخ زايد

    Property Group logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة للبيع بالتقسيط بارك فيو ارقي موقع

    Square Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٢٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر استلم فورا شقة بالتقسيط لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 142م للبيع ويست كلاي اكتوبر مقدم10%قسط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع