شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 23

24,948 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٬٩٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تسلا علي طريق الواحات قسط حتي 11 سنة

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين استلام فورى

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع متشطب في كمبوند بادية 6اكتوبر بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129م للبيع ويست كلاي اكتوبر مقدم10%قسط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٧٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز جدا استلام قريب بالتقسيط بادية

    Do estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢٠٠ متر مميزة في ش الثورة الدقي

    Royal Home logo image

    شارع الثوره, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكيفات في اليجريا بريم فيو

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فورى فيو الاهرامات فى بيراميدز هيلز متشطبة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع ويست كلاي اكتوبر مقدم10%قسط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    ويست كلاي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تسلا علي طريق الواحات قسط حتي 11 سنة

    Vida Solutions logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن فوري 167م في Village West – درة

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا شقة تشطيب راقي بارك فيو

    Square Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٢٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بنتهاس متشطبه في كمبوند فيلدج ويست دورا

    Crown Stone Realty logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف+جاردن 78م جاهزة لاول سكن-متاح قسط 10سنين

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    119م في Bahja بمقدم يبدا من 10% وتسهيلات حتى9 سنين

    Promax Property Investors logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٤٣٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الثاني

    الحي الثاني, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع في تولوا بأقل مقدم وفيو مفتوح.

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب موقع متميز بالتقسيط حتى 2031

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفتين في Vye استلام فوري-متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في او ويست - 535,870 اقساط ربع سنوية

    متصدر

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ٥٠٠ الف اسكن في جزيرة تسلا علي طريق الواحات

    Green City for real estate logo image

    مجمع تسلا السكني, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر غرفتين-فيو مفتوح لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٤٢٬٠٤٩ جنيه

    شقة ستوديو للبيع في مشروع Zed West

    Maskan Consultancy logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٤٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٢٨٬٦٤٠ جنيه

    شقة ٢ غرفة نوم غي Badya

    Maskan Consultancy logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | زايد ديونز موقع مميز

    Flag square Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٦٧١ جنيه/متر مربع