شقق ببلكونة للبيع في الجيزة, صفحة 28

24,948 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند دريم لاند عمارات بهجت NC

    DMG logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة الجاهزة للسكن مع جاردن | تقسيط على ٨

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش او بتسهيلات في كورت يارد ابراج ايون

    DMG logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في ماونتن فيو اي سيتي اكتوبر

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سولانا زايد الجديده متشطبه بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإعادة البيع في كرميل , نيو زايد dp 6,5

    Residia logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة جاهزة للسكن في كازا، بيفرلي هيلز

    Residia logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مفتوحة على اللاندسكيب

    Residia logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كيان\ريسيل \نموذج B \ متشطبة بالكامل \ ارضى بجاردن

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 140 متر بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 140 متر بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    متصدر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٧٠٠ جنيه

    وحدة 176م بيتا ريزيدنس حدائق اكتوبر طريق الفيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤١٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٨١٬١٠٠ جنيه

    شقتك في العاصمة السياحية الجديدة في بيتا ريزدينس

    متصدر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كيان \ شقة 135م\نموذجB \ارضى بجاردن \فيو لاند سكيب

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فورسيزون فيرست ريزيدنس\ شقة فندقية \مفروشة بالكامل

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٤٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع 108م كمبوند Up West حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    اب ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٦٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه 139م أمام جامعة زويل مباشر – كمبوند Ixora

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر استلم فورا داخل كمبوند متكامل

    Baytak. logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دجلة بالمز – تشطيب سوبر لوكس

    Baytak. logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه 80م للبيع في كمبوند دجلة بالمز – 6 أكتوبر

    Baytak. logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري شقه متشطبه بالتكيفات في 6 اكتوبر

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقة تشطيب جديد للبيع في اوبرا سيتي

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه علي شارع البستان بالحي التاسع

    Master Key logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في كمبوند la colina الشيخ زايد

    Master Key logo image

    لا كولينا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اوفر شقه ارضي بحديقه للبيع في كيان بدر الدين

    Master Key logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع