شقق ٩٠ متر للبيع في كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 2

176 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فورا متشطبه بسعر مميز بالعاصمه قسط 10س

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٧٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه باقل سعر بالعاصمة الادارية باقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري للبيع بأقل سعر بالعاصمه وبتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بتقسيمة مميزة باقل سعر فى R8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم لقطه متشطبه بأقل سعر بجاردن سيتي+قسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • ممشي افينيو

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٤٥٬٨٤٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ممشي افينيو

    3 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن جاهزة للمعاينه والسكن في العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 60م لقطه للاستثمار في R8 العاصمه بتسهيلات12سنه

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار بسعر لقطه في العاصمه - بتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 85 م جاهز للسكن بأقل سعر فىNew Garden City

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ب 80,000 فقط اميز شقه في الكمبوند بفيو رائع

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • رودس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Plaza Gardens
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رودس

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه استوديو ارضي استلام فوري متشطب فيو مميز

    S signature logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تنزيل السعرلسرعه البيع استوديو متشطب استلام فور

    S signature logo image

1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاهزة للسكن ومتشطبة بالتكيفات بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فوري متشطب للبيع بسعر مغري في سليا TMG

    S signature logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم437 الف امتلك ستوديو مفروش ف العاصمة الادارية

    Closer logo image

    ريفان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • جنوب في العاصمة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٦٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orientals For Urban Development - OUD
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,جنوب

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديومتشطب بالتكييفات ف العاصمة الادارية بمقدم380

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م | غرفة | كمبوند الموندو العاصمة الإدارية

    Aqar Dayem logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه استلام فوري متشطبة بالتكييف متاح تقسيط

    Held Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في العاصمه استلام سنة متشطبة كمبوند مبني

    Held Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في العاصمه استلام فوري

    Held Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • ريفان

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٩٬٧٥٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Eltaamer Arabian
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ريفان

    1 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري دايركت علي محور بن زايد ...

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٩٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 71م مبني وجاهز بالعاصمة تقسيط علي 8 سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن) بتشطيب high end فى جاردن سيتى

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو للبيع بموقع مميز ف ديجويا 2 استلام فوري

    Closer logo image

    دي جويا 2, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبه بالتكيفات بفيو مفتوح اقساط 15س

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • المقصد ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,المقصد

    2 - 3 غرفة