شقق ٩٠ متر للبيع في كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 4

176 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقة 75م متشطبة في العاصمة بمقدم1,2% فقط

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 75م بأقل سعر فىDEFAF بالعاصمة بااقساط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه جاهز للسكن ومتشطب بالتكيفات بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو فى العاصمة الإدارية بتسهيلات على15سنة

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1% استلم فورا شقة متشطبة بالعاصمة بقسط15سنة

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • أيون

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٨٣٬٢٧٩ جنيه

    خطة السداد: 20
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ايون

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه متشطبه لوكس في جاردن سيتي وبقسط 15 سنه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب لوكس للبيع بسعر لقطه فى R8 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم خلال سنه شقه متشطبه بالعاصمه بأقساط حتي15سنه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 58م للبيع بأقل سعر للمتر فى R8 بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 65م متشطبه بالكامل لمحبي الاستثمار بتقسيط8سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • اتيكا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    New Plan Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,اتيكا

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85م متشطبه جاهزة للمعاينه بالعاصمه بتقسيط15سنه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع السنترال بارك في ارمونيا العاصمه وبقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧١ متر مربع

    ٥٠٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 80م بحديقة خاصة 40 م استلام فوري

    Golden Vision logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للاستثمار بجوار حي السفارات وتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم 470الف و عاين الان شقتك و اقساط ع 10 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • اويا كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٤٣٬٣٣٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Edge Holding
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,اويا

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع في سيليا استلام فوري

    Golden Vision logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بأقرب استلام بمقدم 1% بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان في ستوديو بأقل سعر في الماركت+قسط15سنة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحديقة خاصة للبيع في سيليا – موقع مميز

    Golden Vision logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٣٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ٧٣ متر في كابيتال جاردنز اقل مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٨٤٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • جولدن يارد

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٩٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Marseilia Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,جولدن يارد

    2 - 3 غرفة

  • 5

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75م فيولاندسكيب لوكيشن مميز في R7 استلام قريب

    Summit Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب استلام فوري بمقدم 470 الف ارضي بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٦٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقة جاهزة للسكن بأقل سعر فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في قلب العاصمة بتقسيط 10 سنين

    Pharos Real Estate logo image

    دي جويا 2, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري بسعر لقطه بالعاصمة وتسهيلات 10سنين

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • باروك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,باروك

    2 - 3 غرفة