شقق ٩٠ متر للبيع في كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, صفحة 3

176 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في أفضل لوكيشن في R5 +أقساط15سنة

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للمعاينه متشطب بالعاصمه بتقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للسكن بأقل سعر مع العتال+خصم30%

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك بقلب الـR7 بالعاصمه وبتقسيط 7سنوات

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فورى متشطب بسعر لقطه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • رافي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Captain Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رافي

    2 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بأقل سعر بالعاصمه+قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٥٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأحدث مشاريع بالم هيلز بالعاصمه بقسط 12س

    Roots Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه فورا بأميز لوكيشن بالـR7 العاصمه بقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه استلام فوري في بارك لين العاصمه بقسط8س

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 70 م لمحبي الاستثمار فى R8 بالعاصمة بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • لا كابيتال سويت لاجونز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pyramids  Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,لا كابيتال سويت لاجونز

    1 - 2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن ومتشطبة بالتكيفات بقلبR5 بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٣٧٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٧١م٢ بسعر خاص تسليم ٦ شهور دفعة أولى منخفضة

    Aqar Misr logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٣٠٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر فى العاصمة الإدارية +بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى ومتشطبة بسعر لقطه +مقدم1%بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84م في جاردن سيتي متشطبة بالتكيفات وسعر لقطة

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • جاد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٠٩٬٤٧٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,جايد بارك

    2 - 6 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 78م بمقدم 5% وتقسيط 15 سنة في جارد سيتي

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب العاصمة الجديدة* سيرانو *شقق فندقية*

    Feeds logo image

    سيرانو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 84م للبيع متشطبة بالتكيفات في جارد سيتي

    Onyx for real estate logo image

1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بجوار الحي الدبلوماسي فى العاصمه+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٧٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز وبقسط شهري 21الف فقط في العاصمه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • رامتان

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٩١٬٧٣٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ramatan
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رامتان

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان ستوديو بسعر الطرح الاول مع PALM HILLS

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 66م فىVillage de la Capitale بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٩٣٬١٢٨ جنيه

    شقة للبيع في IL BOSCO – العاصمة الجديدة | سكن راقي

    Laucienda For Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٩٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقة بأقل سعر فى جاردن سيتي بمقدم1%فقط

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٨٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقتك متشطبه بالكامل في بارك لين بقسط8س

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • راي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٥٦٬٤٠٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Radix Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,راي ريسيدنس

    3 - 4 غرفة