شقق 120 متر للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 2

990 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن للبيع في كمبوند بترفلاي في المستقبل

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع في كمباوند سراي بإطلالة رائعة

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في مدينه المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف الدور الثالث نصف تشطيب مرحله نيو جاردنز

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فاخر 80 متر مقدم واقساط علي 6 سنوات

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • كلوب فيوز سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٥٢٬٩٥٨ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين اوبن فيو مقدم واقساط علي 6 سنوات

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي جاهزة عالاستلام بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفتين باطلالة مميزه علي مساحات خضرا

    Egypt Best Properties logo image

2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي بمقدم 200الف و قسط ل 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1,7م امتلك استديو بحري و بفيو على جاردن

    Property Misr logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • إيسي ريزيدنس سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٩٬٥٤٩ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي,إيسي ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو متشطب بالكامل للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بارك سنترال – حسن علام، مستقبل

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ارضي بجاردن تشطيب كامل باقساط علي 9 سنين

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٩٢٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى موقع مميز بحرى بالكامل و مقدم و تكملة اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط اوكاش بخصم 54% في المستقبل سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٣٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • آت إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,إي تي-إيست

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط اوكاش بخصم 54% ف المستقبل سيتي بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٣٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز(2 غرف) استلام فوري (كلاستر

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ( استلام فوري ) للبيع في بلوم فيلدز - غرفتين -

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٨٬٧٦٢ جنيه

    استوديو للبيع في سراي المستقبل سيتي بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٥٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بمقدم 5% واقساط علي 10 سنوات في قلب المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • كلوب بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٠٦٬٨٨٨ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة + private garden باقساط مُريحة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط شقة باقساط علي ١٢ سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فقط شقة باقساط, بجانب اعمار مصر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سراي استلام فوري متشطبه لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 1.5%؜ مقدم فقط واقساط 12 سنه - بجانب اعمار مصر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • ذا 101

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Attal Holding Properties
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زا 101

    2 - 4 غرفة