شقق 120 متر للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 10

991 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز بإطلالة لاجون للبيع في سراي S2

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن جاهزة للسكن بالمستقبل بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 770الف فقط امتلك شقه غرفتين في سراي بالتقسيط

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم استلام قريب تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بيتا جرين

    Gold Routes logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٣٬٩٩٨ جنيه

    شقه بموقع مميز اقل من سعر السوق للبيع

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٩٥٬٧٦٨ جنيه

    شقة 120م بدون اوفر وسعر لقطة في كمبوند اليفا

    Onyx for real estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق بموقع مميز 113 متر

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٣٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مدينة المستقبل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    في الشرق, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مدينة المستقبل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مدينة المستقبل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٧٣٬٩٢٧ جنيه

    شقة للبيع مع إمكانية التسليم باقساط في عام 2028

    New Avenue Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٧٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز – استلام فوري | فرصة مميزة

    Beltone logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب بإطلالة على اللاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو لاندسكيب تكمله اقساط

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بحديقة استلام خلال سنة

    Roots Development logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة بجوار مدينتى مباشرة جاهزة

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بسراي باقل سعر في الماركت

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري المرحلة S2 سراي مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز-فيو لاجون بأرخص سعر في الماركت

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٩٢٬٤٤٠ جنيه

    استديو للبيع في بلوم فيلدز اقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونارك(120م)-المستقبل سيتي-موقع مميز

    TREX logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بسراي باقل سعر بالماركت

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه 2نوم مع وادي دجله بالمستقبل سيتي

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ارخص شقه لقطه استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع