شقق 120 متر للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 3

991 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقساط حتى 12سنة بجانب اعمار مصر - مقدم 1.5%

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقة 120م بموقع مميز اوبن فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٩٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى لشقة فندقية 250 ألف

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل قسط شهري (11 الف) امتلك شقة برايم لوكيشن- سراي

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة ارضي للبيع في ريفير ماونتن فيو اليفا

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • سيلا البوسكو سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,البوسكو سيتي

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٦١٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقة ارضي في ريفير ماونتن فيو اليفا

    Gate real estate marketing logo image

3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استديو باجمالي سعر2,2 مليون شامل كل شيء في سراي

    Property Misr logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 115م أرضي بجاردن ريفير ماونتن فيو اليفا

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٩٢٥٬٦٨٥ جنيه

    للبيع شقة 120م ف موقع مميز ف إليفا فيو اللاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استويو ريسيل مميز باقسط علي 12 سنة اوبن فيو

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • ريد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٩٨٬٣٠٧ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Cornerstone Development
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ريد

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٩٤٬٨٥٣ جنيه

    فيو حمام السباحة و لاند سكيب استوديو 80 متر

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦١٣٬٧٥٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة استوديو بسعر مغري سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٨٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري و فيو مميز استوديو فاخر سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فاخر 80 متر مع تراس فيو مميز بسعر مغري

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل بالتكييفات بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • بارك سينترال

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٢٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بارك سنترال

    1 - 3 غرفة

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى لشقة مجهزة بالخدمات بسعر 250 ألف جني

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند سرايSARAI بفيو مباشر على الـ Club

    Sonic For Real-Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 50% خصم برايم لوكيشن بجوار مدينتي

    Impact Investments logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر كاش لقطه ستديو داخل كمبوند SARAI للبيع

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف السوق شقة برايم لوكيشن فيو يطل ع الفلل

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سينز

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٧٤٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سيينز

    3 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين ارضى 120م جاردن 65 م جاهزه للاستلام

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي مرحلة ايلان بالتقسيط اوبن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦١٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة كورنر بحديقة موقع متميز 2 غرفة نوم

    Edge Real Estates logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ف قلب المستقبل فيو حمام سباحة باقل سعر

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٨٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع موقع مميز كومباوند سراي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • الاير

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٧٩٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,ذا سيتي اوف اوديسا,أليري

    4 غرفة