شقق 120 متر للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل

991 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري موقع مميز ريسيل في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة بإطلالة على لاجون وحديقة سراي المستقبل

    Aqar Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٤٠٣ جنيه

    فرصتك دلوقتي تملك باقل سعر ولوكيشن مميز في سراي

    Boundless For Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري شقه بحري دابل فيو من جميع الغرف-المستقبل

    Impact Investments logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٧٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى للشقق الفندقية 200 ألف فقط

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • سراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل دفعة أولى للشقق الفندقية 200 ألف فقط

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع ف بلوم فيلدز افضل لوكيشن بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 76م للبيع في بلوم فيلدز افضل لوكيشن بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٦٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه في سراي مقدم واقساط بافضل سعر

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سراي بأرخص سعر في الماركت بفيو بحري مميز

    Right Direction logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • ريڤرز بارك - آليڤا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٩٣٬٢٤٠ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف الدور الرابع نصف تشطيب مرحله نيو جاردنز

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف للبيع فيو موقع مميز في كمبوند سراي

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن بكمبوند سراي المستقبل بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة فى قلب المستقبل بتقسيط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي | تقسيط 12 سنه موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كرونز ساراي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٥٣٬٨٦٥ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Madinet Masr
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,سراي,كرونز ساراي

• 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاردن ڤيو بمقدم و اقساط بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 102متر بدون تشطيب للبيع في هاب تاون بارك ٢٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 61 مترًا بدون تشطيب للبيع في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بقسط 11الف فقط اميز موقع في الكمبوند

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري موقع مميز ريسيل في بلوم فيلدز

    4C Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • مجمع بيتا جرينز المرحلة الثانية

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Beta Egypt
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,بيتا جرينز

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٦٢٨ جنيه

    شقة غرفة واحدة تشطيب كامل بالتكييفات موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفتين بدون اوفر بموقع مميز في اليفا

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو في مصر مع شركة قوية وبتقسيط 12سنة

    Selection Code logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع 115م في كمبوند بترفلاي باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في قلب المستقبل سيتي بخصم 50%

    Z Investments For Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • زيزينيا المستقبل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ardic
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,زيزينيا المستقبل

    1 - 4 غرفة