شقق 120 متر للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 7

990 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري في مدينه المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٦٩٬٦٢٨ جنيه

    شقة في كمبوند ڤالدا ڤيلدچ مستقبل سيتي بدون مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع ببرايم لوكيشن في سراي بمقدم760الف

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٣٩٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٣١٬٢٢٩ جنيه

    بسعر مميز شقه ارضي بجاردن للبيع فيو لاند سكيب

    S signature logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن شامله صيانه ونادي للبيع في لافينير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية في قلب Mostakbal City – شقة غرفة

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + بالتقسيط علي 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في Bloomfields بسعر مميز

    Smart Assets Real Estate logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٦٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 79م بحديقة 50م مميزه للبيع –في كمباوند سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في سراي S2

    Laucienda For Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مدينة المستقبل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب المستقبل - بأقل مقدم واقساط 10 سنوات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% واقساط علي 10 سنوات في قلب المستقبل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لاميرادا بسعر مغري – مدينة المستقبل

    TREX logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٤٠٠ جنيه

    بخصم كااااش 50% امتلك شقة 101م بفيو مميز في سراي

    Closer logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل واطول فتره سداد مع حسن علام

    IRTKAZ logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500الف فقط! شقه 102م بجاردن خاص فلوكيشن مميز

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف استوديو بمقدم 220 الف فقط و اقساط ع12 سنه

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم مميز بجوار مدينتي مباشرة

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م للبيع كمبوند سراي مستقبل سيتى قسط ع 12سنة

    Vida Solutions logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م للبيع كمبوند سراي مستقبل سيتى قسط ع 12سنة

    Vida Solutions logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقه ريسيل ارضي بحديقه خاصه استلام ٢٠٢٦

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬١٧٠٬٢٥٣ جنيه

    شقة لقطة بأقل من سعر الشركة تقسيط 8 سنين

    IRTKAZ logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو رائع بمدينة المستقبل بكومباوند بلومفيلدز

    RE/MAX 1st Choice logo image

استوديو

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة للبيع مقدم وتكملة اقساط | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع