شقق 100 متر للبيع في الغردقة, صفحة 7

7,810 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع قريب للشاطئ و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بموقع قريب للشاطئ و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بإطلاله على اللاجون و استلام خلال سنه

    Egypt Best Properties logo image

    منتجع شدوان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٣٥٨ جنيه

    استوديو جاهز للبيع في الغردقة في منطقه عرابيا

    Rook Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٨١٥٬٦٥٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة بفيو بانوراما على البحر لافاندا

    متصدر

    Rook Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • هاواي ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edar Sea View Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٤١٠ جنيه

    استوديو في ألدو هايتس – خطوات من الممشى السياحي

    متصدر

    Rook Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٥٬٤١٣ جنيه

    شراء شقة غرفة نوم لاجونا الغردقة من 2.5 مليون 20%

    متصدر

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م بسهل حشيش بموقع مميز مقدم 5% فقط

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٦٧٬٤٩٥ جنيه

    استوديو 45 م تشطيب كامل إطلاله ع الجاردن

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٨٬٤٥٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة تطل على الاند سكيب و الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • وادي جبال

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادى جبال

    2 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬٣٢٠ جنيه

    استوديو 34 متر على حمام السباحة ف الممشى السياحى

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٩٨٥٬٠١٥ جنيه

    شقة بغرفتي نوم مطلة على مامشا | منتجع مارك

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٦٤٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٢١٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح، 61 مترًا | منتجع م

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٣٢٣٬٣٧٥ جنيه

    شقة 63م بالممشي السياحي علي حمام السباحة مقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٧٩٬٩٠٠ جنيه

    شقه 77م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٥١٬٧٠٠ جنيه

    غرفتين Pool View بالممشى – فرصة قوية

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٩٥٬٢٢٥ جنيه

    Studio apartment pool view at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom sea view apartment at Hayat Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥١٦٬٣٤٥ جنيه

    شقه 61م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بالأحياء | مقدم 20% | إطلالة مسبح

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • راس سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,رأس سوما

    1 - 5 غرفة

  • 19

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بريفا ريزورت الغردقة | شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٦٠٩ جنيه

    استوديو استلام فوري في سكانيدك علي بحر تقسيط 3سنين

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٧٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مودرن بحديقة في مكادينا رأس سوما

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٠١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفة واحدة 70 متر | مجاويش – الغردقه

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة بسين داخل منتجع بالغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيلينا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٢٨٬٨٦٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palma Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,سلينا باي

    1 - 3 غرفة