شقق 120 متر للبيع في مكادي بالغردقة

118 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بفيو على البحيرة – مكادي هايتس، الغردقة

    HPK logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو اللاجون – مكادينا، مدينة مكادي

    ROI For Real Estate logo image

    جاز مكادينا, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٩٤٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63 متر ب فيو لاجون في مكادي هايتس

    HPK logo image

1

    2

    ٦٣ متر مربع

    ٩٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مع فيو جزئي على البحر

    HPK logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مع جاردن في مكادي – الغردقة

    HPK logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٦٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم يبدأ من مليون جنيه امتلك وحدتك بالغردقة

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان بمقدم1.25 فقط في الغردقة

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شالية بأقل سعر على البحر متشطب-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٧٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم يبدأ من مليون جنيه امتلك وحدتك في الغردقه

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم يبدأ من مليون جنيه امتلك وحدتك في الغردقة

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    3 - 5 غرفة

  • 27

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحتك المثالية للعائلة والاستثمار. في موقع متميز

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في أرقى المواقع الاستراتيجية بالغردقه

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية على البحر فى الجونة الجديدة واطول فترة اقساط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    !!لا تفوت فرصة امتلاك اقل سعر شالية من اوراسكوم !!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة بإطلالة على اللاجون وبقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • دوا في مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم

    1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باطلالة مزدوجة على البحر واللاجون بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين بحديقة خاصة – مكادي هايتس

    ROI For Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٨٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في 1BR بجاردن خاصة | تقسيط 8 سنوات

    HPK logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية | شقة 95م بجاردن خاصة - مكادي هايتس

    HPK logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٥٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع دايركت على اللاجون بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development

    1 - 5 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية على البحر بأقل سعر من اوراسكوم متشطب

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١١٠٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بدون مقدم فى الجونة الجديدة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش قريب من البحر فى افضل مشروع من اوراسكوم 0%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قل سعر لشقة غرفتين بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه غرفه متشطبه دايركت على لاجون

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع