شقق 100 متر للبيع في الغردقة, صفحة 9

7,810 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5% دفعة أقل سعر 1غرفة 70م إطلالة بحر بانورامية

    Apart Real estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بموقع قريب للشاطئ و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالاثاث بموقع قريب للبحر و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٦٤٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم يبدأ من مليون جنيه امتلك وحدتك بالغردقة

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان بمقدم1.25 فقط في الغردقة

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬١٢٣٬٠٠٩ جنيه

    شقة استوديو مطلة على المسبح في منتجع أتلانتس

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم يبدأ من مليون جنيه امتلك وحدتك في الغردقه

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم يبدأ من مليون جنيه امتلك وحدتك في الغردقة

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحتك المثالية للعائلة والاستثمار. في موقع متميز

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | موقع مميز | مانغروفي ريزيدنس

    Good Vibe Homes logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٢٥٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في أرقى المواقع الاستراتيجية بالغردقه

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    ألداو هايتس – استوديو استثماري ذكي

    متصدر

    Homes Bay logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٢٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة 1غرفة للبيع في الكوثر بالقرب من الممشي السياحي

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في اطلانتس, منتجعات الغردقة

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥١٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٨٦ جنيه

    استوديو 63 متر على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٤٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 50 متر بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة بحر وحمام سباحة – تسليم فوري

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٣٥٨ جنيه

    ستوديو فيو بحر دور ارضي | وسط الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٣٬١٢٠ جنيه

    ستوديو فيو حمام سباحه| دقائق من شارع شيراتون

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio apartment for sale at Riva Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٨١٬١٦٨ جنيه

    Studio apartment for sale at Atlantis Resort

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٢١٬٣٥٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله بشاطئ خاص| منطقة عرابيا

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٧٤٬٤٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool view at Mark Resort

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٤٥٠ جنيه

    Studio apartment garden view at Marvento Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٤٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 43 متر مربع فالكوثر

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع