شقق ٩٠ متر للبيع في الجيزة, صفحة 13

1,713 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع متشطب بالكامل ،، ڤيو مميز

    Homevise Real Estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٩٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٩٤٬٧٠٥ جنيه

    شقة برايم لوكيشن بمقدم 3% وتقسيط يصل ل 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مفتوح للبيع في كارميل سوديك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٤٢٬٣٤٨ جنيه

    شقة بالدور الأول في موقع مميز

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • دبليو جيت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Dominick Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,دبليو جيت ريزيدينس

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٧٬٣٠٦ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في موقع شديد متميز بالدور الأول

    The Polygon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٦٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% على 10سنين شقه تشطيب راقي بأميز موقع

    Square Real Estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٩٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب مقدم وقسط التسليم خلال أيام زيد ويست

    Brokers Hub logo image

استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٠٣٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٩٬٥٢٥ جنيه

    فيو على الحديقة من الطابق الثالث مع مياه

    The Polygon logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٨٢٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بالم باركس - بالم هيلز -اوبن فيو

    West Field Property Consultancy logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٣٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • بافيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 76 م للبيع بقمدم 10% واقساط علي 10 سنين

    متصدر

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع - بارقى مناطق القاهره

    Inspire Homes logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة استلام فورى2026 belle Vie ريسال زايد

    Square Real Estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سولانا الشيخ زايد مقدم 480 الف غرفتين

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد ويست – من تطوير أورا

    RE/MAX Everest logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٦٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • لافينورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Emerald
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لافينورا

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد ويست – من تطوير أورا

    RE/MAX Everest logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة 71 متر للبيع في أو ويست

    I-Move logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز بجاردن بالتقسيط في كيان بدر الدين

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بسعر لقطة استلام فوري في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو يبيع نفسه | زيد ويست كامل تشطيب

    Roots Development logo image

استوديو

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٩٤٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • ايليت ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬١٠٦٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Taj Real estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايليت ويست

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 60م بجاردن 20م مقدم 10% وقسط 10 سنين في Jazal

    Promax Property Investors logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في الحي الحداشر المجاورة الرابعه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في حدائق اكتوبر كمبوند صن كابيتال

    Vida Solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فوري متشطبه بالمطبخ والتكيفات

    The Way logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فى الماركت استوديو متشطب 88متر كمبوند زيد

    Square Real Estate logo image

1

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • سكاي هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Dana Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة