شقق ٩٠ متر للبيع في الجيزة, صفحة 12

1,713 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 80م في كمبوند زاهر – حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    زاهر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فى كمبوند كيان بالتقسيط فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة سوبر لوكس للبيع في بادية بالم هيلز

    Properties-Today.com logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورتيارد ايون مول العرب

    West Field Property Consultancy logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غرفه للبيع في سولانا ويست 5% اقساط 10 سنوات

    Promax Property Investors logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ١١١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • دي مايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٥٠٬٨٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    District 4 Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ابرج إيون، مول العرب

    West Field Property Consultancy logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 84 متر للبيع فى او ناين محور جمال عبد الناصر

    Vida Solutions logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 147م للبيع بفيو مميز بكمبوند تيراس

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٧ متر مربع

    ٨٢٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment 84m2 one bedroom prime location

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في زيد ويست | إطلالة على اللاندسكيب

    Properties-Today.com logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • آقمار

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٦٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Kayan Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في O West Core | بدون أوفر

    RE/MAX Everest logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧١٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي هيلز تشطيب الترا سوبر لوكس 55م

    Genova Investment logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٥٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ممتاز - بائع جاد - سعر أقل من سعر السوق

    Roots Development logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع أبراج ZED - الابراج 20 -زايد 5,500

    Properties-Today.com logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٠٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى 63متر للبيع هرم لايف حدائق اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    حديقة هرم لايف, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • ذا هيفين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٣١٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    2 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع -موقع مميز باطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٣٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه امام مطار سفنكس نيو زايد كمبوند ديجويا

    Vida Solutions logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بموقع مميز بالشيخ زايد 90م اقساط

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في قلب الشيخ زايد بجوار الربوة

    Property Hills Star logo image

1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٥١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه للبيع في بالم باركس تشطيب سوبر لوكس

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • هيفين ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥٦٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Am Capital Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٩٤٬٧٠٥ جنيه

    شقة غرفة واحدة 68 متر في Badya Palm Hills

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٨٦٬٦٠٠ جنيه

    شقه 82م غرفتين باقل مقدم واطول فتره سداد تصل 12س

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٤٩٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ابراج زيد خالصه كل الاقساط

    Master Key logo image

2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90 متر للبيع في بالم باركس استلام فوري

    I-Move logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم على 10 سنوات ستوديو بحري متشطب بالتكيفات

    Apart Real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • ريتز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٨٧٬٧٢٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ARQA Development Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,محور الضبعة,مجمع ريتز

    استوديو, 1 - 3 غرفة