شقق ٩٠ متر للبيع في الجيزة, صفحة 10

1,713 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية | شقة للبيع بالقرب من جامعة بادية

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام قريب و مطله على اللاجون بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو بمقدم 57 الف فقط والباقي علي 12 سنة

    Aqar Misr logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في أيون كورت يارد شقة أرضي

    متصدر

    Niche Investments logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقائق من طريق دهشور شقة للبيع 68 م في O West

    Z Investments For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ١١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • ستاي ان

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ف زيد ويست بمقدم و اقساط باقل اوفر

    Boundless For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٢٦٬٥٨٥ جنيه

    ستوديو تشطيب فندقي في ابراج زيد-تقسيط حتي 2029

    RE/MAX Everest logo image

استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٤٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 68م في كمبوند اويست 6 اكتوبر بخصم 22%

    Z Investments For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة وجاهزة للاستلام في أو ويست

    The Way logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الآن بأقل مقدم واستلام فورى

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • تسلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٨٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات,مجمع تسلا السكني

    2 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو تشطيب كامل 61م في نيوم اكتوبر

    RE/MAX Everest logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق شقة لقطة بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بادية موقع متميز جدا و فيو ممتاز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع متشطبه بالكامل لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط شقة للبيع بمقدم630الف بالقرب من مطار سفينكس

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • سمايا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Nilestone Urban Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,مساكن سامايا

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع متشطبه بالكامل لاندسكيب فيو

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٩٠ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام قريب في الشيخ زايد في Karmell

    Z Investments For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١١٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 85 م -للبيع- بكمبوند الحي الأسباني

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الاسباني, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة في كمبوند ذا ادريس بجاردن خاصة

    Genova Investment logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٨١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة كاملة التشطيب في جيريان للبيع

    Property Hills Star logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • ويسترا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Kastoria developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 2

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 80م للبيع – في كمبوند الكامليا – حدائق أكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    شارع الكاميليا, غرب سوميد, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في الحي الحداشر الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع توب كابي امام msa باقساط علي 10y

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في الحي الحداشر المجاوره التانيه

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ويست فيو ريزيدنس، زايد الجديدة .

    Egypt Best Properties logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • سولين

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٥٨٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر

    1 - 3 غرفة