شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 45

19,077 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند جنه زايد واحد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند جنه زايد 4

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في كمبوند جنه زايد 4

    Smart-Homes Real Estate logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع في بالم باركس

    متصدر

    I-Move logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز امام ديونز فيو لاند سكيب سوبر لوكس

    Compact Real Estate Company logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح ع الكورتيار بحرى تشطيب حديث الترا مودرن

    Compact Real Estate Company logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى الوحيدة ب 2 حديقه دبل فيو مفتوح ع الكورتيارد

    Compact Real Estate Company logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه علي اعلي مستوي من التشطيباتموقع رائع

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دبل فيو لوكيشن مميز بالفرش والاجهزة ومطبخ وتكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    المستقبل, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز فيو رائع مفتوح ناصيه بحرى اكبر مساحه

    Compact Real Estate Company logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه سوبرلوكس ادفع1.210.000 اوكاش16.950.000

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس فى باديا بالم هيلز 110 م و 13 م روف

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Club yard في اوويست متشطب بستهيلات

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٣٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه بحريه بأرقي و اهدي المواقع فيو مفتوح

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باديا بالم هيلز 125متر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة للبيع في كمبوند في CORE في اوويست 117م بتسهيل

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بجوار البوابه شقه ١٢٥م واجهه بالكامل قسط مريح جدا

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٩٩٬٦٧٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة تشطيب كامل غرفتين في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٣٢٬٩٣٨ جنيه

    شقة تشطيب كامل غرفتين للبيع في باديا من بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٤٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٢٠م فيو مميز بحدائق الاهرام

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف بموقع مميز تشطيب كامل مقدم ٥٪ علي ١٢ سنه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع