شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 48

19,055 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبة قسط كوارتر 419ألف أوكاش7.6م

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه سوبرلوكس ادفع1.210.000 اوكاش16.950.000

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس فى باديا بالم هيلز 110 م و 13 م روف

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Club yard في اوويست متشطب بستهيلات

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٨٣٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه بحريه بأرقي و اهدي المواقع فيو مفتوح

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باديا بالم هيلز 125متر

    BGCO Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة للبيع في كمبوند في CORE في اوويست 117م بتسهيل

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ٢٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بجوار البوابه شقه ١٢٥م واجهه بالكامل قسط مريح جدا

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٩٩٬٦٧٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة تشطيب كامل غرفتين في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٣٢٬٩٣٨ جنيه

    شقة تشطيب كامل غرفتين للبيع في باديا من بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٤٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٢٠م فيو مميز بحدائق الاهرام

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف بموقع مميز تشطيب كامل مقدم ٥٪ علي ١٢ سنه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الاولي - خوفو - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٤٠م واجهه ٣ قطع ع الشارع بأقل سعر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه تشطيب كامل بأقل مقدم تقسيط ١٢ سنه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥١٠٬٥٠٠ جنيه

    وحدة140م بيتا ريزيدنس فيو يونانى حدائق اكتوبر فيوم

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل غرفتين للبيع في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل بحري بمقدم ٥٪ في باديا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل بتقسيط 12 سنه موقع مميز في باديا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٨٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٥٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 146م+جاردن60م استلام فوري متشطبه الان

    متصدر

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٠٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة 140 متر بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيو جيزة، تشطيب كامل ومجهزة بتكييف

    Rokn Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٤٠٧ جنيه

    شقة للبيع بتسهيلات بوحدات المطبخ والتكييفات

    REV Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم فيو ليك موقع مميز استلام فوري

    متصدر

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع