شقق 180 متر للبيع في الجيزة, صفحة 12

19,091 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 3 غرف نوم للبيع 170متر في بيفيرلي

    Real Vision logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري في كارميل سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٣١١٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل 157م متشطبه استلام فوري ب136K قسط ربع سنوي

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٩٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في قلب بالم هيلز للبيع داخل جاردن ليكس

    Property  Hills. logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 3 غرف نوم للبيع 170متر في بيفيرلي

    Real Vision logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • ريتز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٨٧٬٧٢٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    ARQA Development Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,محور الضبعة,مجمع ريتز

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    81م بتراس18م متشطب استلام 2026 ب74K قسط ربع سنوي

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٦٧٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري في كارميل سوديك

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلوكيشن مميز في بيراميدز هيلز بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة غرفتين متشطبة - فيلدج ويست الشيخ زايد

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجادرين بالفرش في حدائق المهندسين

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • سكاي هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Dana Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بافضل سعر في فيلدج ويست بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م بجاردن متشطبة أستلام فوري باديه بالم هيلز

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ذا استيتس ريزيدنس نصف سعر الشركة 158 m

    Home Select for real estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من بادية علي فيو مميز جدا فوري

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بإطلالة مزدوجة وحديقة ف أو ويست، 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٣٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • فيينا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٤٥٬٣٧٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dream Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيينا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بڤيو لاندسكيب في أو ويست - 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقط

    Property Hills... logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٢٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز كمبوند فيلدج ويست الشيخ زايد

    DMG logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧١٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف منهم غرفة ماستر + مطلات مفتوحة

    Inspire Homes logo image

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • جول ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Harva Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,جل

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في السياحيه الاول بسعر مميزه

    المنطقة السياحية الأولى, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل داخل كومبوند o west

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في بالم باركس، بالم هيلز

    Brokers Hub logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 127 م 6 اكتوبر ( بالم هيلز )

    RE/MAX Avalon logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٥٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بجاردن في مارفيل نيو زايد بجوار سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • لافينورا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Emerald
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لافينورا

    2 - 3 غرفة