شقق 70 متر للبيع في مصر, صفحة 28

7,698 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٣٬٨١٥٬٦٥٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة بفيو بانوراما على البحر لافاندا

    متصدر

    Rook Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٤٩٬٤١٠ جنيه

    استوديو في ألدو هايتس – خطوات من الممشى السياحي

    متصدر

    Rook Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٠٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم متشطبة على البحر – مارينا ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٥٬٤١٣ جنيه

    شراء شقة غرفة نوم لاجونا الغردقة من 2.5 مليون 20%

    متصدر

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بتشطيب كامل في الجلالة السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • رواق

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٣٣٬٢٦٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,رواق

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار شقة متشطبة بالكامل بالتكييفات ,المطبخ

    Crafters Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٦٧٬٤٩٥ جنيه

    استوديو 45 م تشطيب كامل إطلاله ع الجاردن

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٨٬٤٥٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة تطل على الاند سكيب و الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬٣٢٠ جنيه

    استوديو 34 متر على حمام السباحة ف الممشى السياحى

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٢١٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح، 61 مترًا | منتجع م

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 20

    شقة

    ٤٬٣٢٣٬٣٧٥ جنيه

    شقة 63م بالممشي السياحي علي حمام السباحة مقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٨٩٥٬٢٢٥ جنيه

    Studio apartment pool view at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom sea view apartment at Hayat Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥١٦٬٣٤٥ جنيه

    شقه 61م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم : 1,352,850 للبيع في تاج سيتي 58 متر

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • ريزا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٦١٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 19

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بريفا ريزورت الغردقة | شاطئ خاص

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٦٠٩ جنيه

    استوديو استلام فوري في سكانيدك علي بحر تقسيط 3سنين

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٧٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفة واحدة 70 متر | مجاويش – الغردقه

    HPK logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فندقيه استلام فوري بالتكيفات والمطبخ في الجار

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة بسين داخل منتجع بالغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جاليني

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٨٬٣٧٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على البسين للاستثمار بالغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار تشطيب كامل -تقسيط ١٠ سنين في سيتي جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو سوبر لوكس للبيع في بالم هيلز

    Treasure Real estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٤٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٤٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على البسين بموقع مميز بالغردقة

    El-Bedihy & Co logo image

    الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • ايزولا كواترو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٥٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    2 - 3 غرفة

مصر: سوق عقارية مميزة

مصر، بكل تاريخها وتراثها الغني، تمثل واحدة من أكثر الأسواق العقارية تميزًا وجاذبية في المنطقة. مع مجموعة واسعة من الخيارات المتاحة، سواء في العمران الجديد أو في أحياء تاريخية، يمكن للمشترين والمستأجرين العثور على ما يناسب أذواقهم ومتطلباتهم بسهولة.

مميزات البحث عن شقق ٧٠ متر للبيع في مصر

البحث عن شقق ٧٠ متر للبيع في مصر يعتبر من أحد الاختيارات المثلى للكثير من الأشخاص، سواء كانوا عائلات صغيرة أو أفراد يبحثون عن مساحة مريحة تناسب احتياجاتهم. هذا النوع من الشقق يعتبر مناسبًا للكثير من السكان، خصوصًا الذين يبحثون عن بداية جديدة. وأفضل ما في ذلك أن الشقق البالغة مساحتها ٧٠ متر تأتي بأسعار معقولة تناسب الكثير من الأفراد والعائلات. 

عند البحث عن شقة للبيع في مصر، ستلاحظ أن هذا الحجم من الشقق ليس فقط متوفر بكثرة ولكنه أيضًا يتواجد في العديد من المواقع المرغوبة. سواء كنت تبحث عن شقة بالقرب من وسائل النقل العام أو قريبة من مناطق التسوق أو الأماكن الترفيهية، فإن شقق ٧٠ متر للبيع في مصر ستوفر لك تلك الخيارات. 

شقق ٧٠ متر للبيع في مصر بمستوى تشطيبات متنوعة

إن البحث عن شقة مثالية للبيع في مصر قد يكون مهمة صعبة، خصوصًا إذا كنت تبحث عن شقة صغيرة ومريحة تتميز بمستوى مرتفع من التشطيبات. ومع ذلك، فإن أحد الخيارات الأكثر شعبية بين الراغبين في الاستثمار العقاري هي شقق ٧٠ متر. هذه الشقق لا توفر فقط مساحة معيشة مريحة ولكنها تأتي أيضًا بمستويات متنوعة من التشطيبات تتناسب مع ذوق وميزانية مختلفة من العملاء.