شقق 70 متر للبيع في مصر, صفحة 26

7,698 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف +جاردن في هايد بارك الشيخ زايد مقدم550ألف

    TREX logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٢٥٦٬٨٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم في بورت غالب

    Ägypten Immobilien logo image

    بورت غالب, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥١٬٤٤٠ جنيه

    استوديو 56 متر بشاطئ خاص

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٩٢٬٨٠٠ جنيه

    استوديو 51م تشطيب كامل إطلاله خلفيه

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو حمام سباحه مقدم يبدا من 10% فقط

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • كوين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٦٦٬٨٥٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كوين لاند

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬١٤٤٬٣٧٥ جنيه

    1 bedroom pool sea view apartment La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٧٧٬٧٠٤ جنيه

    ستوديو للبيع في زيد ويست

    Buyerside logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٠٣٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوB7 مدينتي استلام فوري وتشطيب سوبر لوكس

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬٣٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة –70مCLEO

    KRE investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٩٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • فورتي سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٦٩٬٩٤٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٠ وحدات سكنية فاخرة في ليك ريزيدنس من روتانا

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك رسيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٩٦٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٠ وحدات سكنية فاخرة في ليك ريزيدنس من روتانا

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٩٦٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فورى فى الماركت ارضى بجاردن فيلدج ويست

    Square Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ب 80,000 فقط اميز شقه في الكمبوند بفيو رائع

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + بالتقسيط علي 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • روك وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٣٠٬٠٢١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي التاسع,روك وايت

    2 - 3 غرفة

  • 24

    شقة

    ٤٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم | بلكونة مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفة نوم | أرضي مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين مفروشة | جاهزة للاستلام مرسى علم

    متصدر

    Ägypten Immobilien logo image

    اورينتال كوست, مرسى نقاري, مرسى علم, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٨٧٬٦٥٤ جنيه

    استوديو متشطب بالتكييفات بقسط علي 10 سنين-زيد ويست

    Selection Code logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٦٥٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ناتشيل متشطب - بموقع مميز في ستون ريزيدنس

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • لاميرا ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 5% فقط تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا 54 متر تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بمقدم واقساط - موقع مميز استلام 26 - سراي

    Edge Real Estates logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه على البحر بمقدم 15% على سنتين ونصف

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سكاي بول وبحر - رفاهية بلا حدود في الأحياء

    El-Bedihy & Co logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • روك جرين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٢٬٣٤٢ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

مصر: سوق عقارية مميزة

مصر، بكل تاريخها وتراثها الغني، تمثل واحدة من أكثر الأسواق العقارية تميزًا وجاذبية في المنطقة. مع مجموعة واسعة من الخيارات المتاحة، سواء في العمران الجديد أو في أحياء تاريخية، يمكن للمشترين والمستأجرين العثور على ما يناسب أذواقهم ومتطلباتهم بسهولة.

مميزات البحث عن شقق ٧٠ متر للبيع في مصر

البحث عن شقق ٧٠ متر للبيع في مصر يعتبر من أحد الاختيارات المثلى للكثير من الأشخاص، سواء كانوا عائلات صغيرة أو أفراد يبحثون عن مساحة مريحة تناسب احتياجاتهم. هذا النوع من الشقق يعتبر مناسبًا للكثير من السكان، خصوصًا الذين يبحثون عن بداية جديدة. وأفضل ما في ذلك أن الشقق البالغة مساحتها ٧٠ متر تأتي بأسعار معقولة تناسب الكثير من الأفراد والعائلات. 

عند البحث عن شقة للبيع في مصر، ستلاحظ أن هذا الحجم من الشقق ليس فقط متوفر بكثرة ولكنه أيضًا يتواجد في العديد من المواقع المرغوبة. سواء كنت تبحث عن شقة بالقرب من وسائل النقل العام أو قريبة من مناطق التسوق أو الأماكن الترفيهية، فإن شقق ٧٠ متر للبيع في مصر ستوفر لك تلك الخيارات. 

شقق ٧٠ متر للبيع في مصر بمستوى تشطيبات متنوعة

إن البحث عن شقة مثالية للبيع في مصر قد يكون مهمة صعبة، خصوصًا إذا كنت تبحث عن شقة صغيرة ومريحة تتميز بمستوى مرتفع من التشطيبات. ومع ذلك، فإن أحد الخيارات الأكثر شعبية بين الراغبين في الاستثمار العقاري هي شقق ٧٠ متر. هذه الشقق لا توفر فقط مساحة معيشة مريحة ولكنها تأتي أيضًا بمستويات متنوعة من التشطيبات تتناسب مع ذوق وميزانية مختلفة من العملاء.

بالإضافة إلى مستويات التشطيب المتنوعة، هناك تنوع كذلك في المساحات لشقق للبيع في مصر كالآتي: