شقق 70 متر للبيع في مصر, صفحة 32

7,698 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بأقل سعر وبرايم لوكيشن بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه للبيع بالفرش ٦٥ متر بمدينتي b7

    Panorama View logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز في أبراج زيد - الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو او شقة للبيع كمبوند _ فرصة استثمارية ممتازة

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٦١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة | موقع مميز | مانغروفي ريزيدنس

    Good Vibe Homes logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٢٥٩٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • نجم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٥٠٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Royal Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نجم

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نور حجز 2023/6 ارضي بجاردن

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينه نور حجز 2023

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نور حجز افتتاح 2022 علي15سنة

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نور حجز 2023

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نور حجز 2023

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • ستاي ان

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالكامل بأقل سعر فيو علي البحر

    IRTKAZ logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ١١٤٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فى ذا مورنينجز بموقع مميز

    Platinum Properties logo image

    ذا مورننجز, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٧٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٩٨٬٧٥٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بالم هيلز كليو متشطب بالكامل بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٨٧٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف استوديو بمقدم 220 الف فقط و اقساط ع12 سنه

    متصدر

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بخصم 64% علي الكاش بالقاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,الايا

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة 1غرفة للبيع في الكوثر بالقرب من الممشي السياحي

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٥٬٥٣٥ جنيه

    استوديو للبيع في سيدي عبد الرحمن – الساحل الشمالي

    RE/MAX 1st Choice logo image

    شماسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٨٣٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في أبراج ذا جيت العلمين تشطيب كامل بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند فالينسيا فالي

    Gold Routes logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم مميز بجوار مدينتي مباشرة

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • ذا ريد ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al - Borouj Misr Developments Group (ABM)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينتي42م+40حديقهb7تطل علي جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٨٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع تاج سيتي ليك بارك بجاردن خاص

    Aqarpedia For Resale logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    Studio in Palm Parks by Palm Hills Developments

    Maskan Consultancy logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم246 الف امتلك ستوديو متشطب ف هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م للبيع كمبوند سراي مستقبل سيتى قسط ع 12سنة

    Vida Solutions logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

مصر: سوق عقارية مميزة

مصر، بكل تاريخها وتراثها الغني، تمثل واحدة من أكثر الأسواق العقارية تميزًا وجاذبية في المنطقة. مع مجموعة واسعة من الخيارات المتاحة، سواء في العمران الجديد أو في أحياء تاريخية، يمكن للمشترين والمستأجرين العثور على ما يناسب أذواقهم ومتطلباتهم بسهولة.

مميزات البحث عن شقق ٧٠ متر للبيع في مصر

البحث عن شقق ٧٠ متر للبيع في مصر يعتبر من أحد الاختيارات المثلى للكثير من الأشخاص، سواء كانوا عائلات صغيرة أو أفراد يبحثون عن مساحة مريحة تناسب احتياجاتهم. هذا النوع من الشقق يعتبر مناسبًا للكثير من السكان، خصوصًا الذين يبحثون عن بداية جديدة. وأفضل ما في ذلك أن الشقق البالغة مساحتها ٧٠ متر تأتي بأسعار معقولة تناسب الكثير من الأفراد والعائلات. 

عند البحث عن شقة للبيع في مصر، ستلاحظ أن هذا الحجم من الشقق ليس فقط متوفر بكثرة ولكنه أيضًا يتواجد في العديد من المواقع المرغوبة. سواء كنت تبحث عن شقة بالقرب من وسائل النقل العام أو قريبة من مناطق التسوق أو الأماكن الترفيهية، فإن شقق ٧٠ متر للبيع في مصر ستوفر لك تلك الخيارات. 

شقق ٧٠ متر للبيع في مصر بمستوى تشطيبات متنوعة

إن البحث عن شقة مثالية للبيع في مصر قد يكون مهمة صعبة، خصوصًا إذا كنت تبحث عن شقة صغيرة ومريحة تتميز بمستوى مرتفع من التشطيبات. ومع ذلك، فإن أحد الخيارات الأكثر شعبية بين الراغبين في الاستثمار العقاري هي شقق ٧٠ متر. هذه الشقق لا توفر فقط مساحة معيشة مريحة ولكنها تأتي أيضًا بمستويات متنوعة من التشطيبات تتناسب مع ذوق وميزانية مختلفة من العملاء.

بالإضافة إلى مستويات التشطيب المتنوعة، هناك تنوع كذلك في المساحات لشقق للبيع في مصر كالآتي: