شقق 100 متر للبيع في مصر, صفحة 164

17,028 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو داخل فيلا دوبلكس للبيع بإطلالة بحر

    RE/MAX Everest logo image

    سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة داخل جنة اكتوبر اميز لوكيشن

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل غرفتين وجهه فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع فى مدينة الرحاب 90 متر

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 80م ب 2 مليون كاش فى ريحانه افينيو المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • أزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٩٠٬٥١٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بموقع مميز في بالم هيلز اليكس

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة بموقع مميز في بالم هيلز اليكس

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو وايد جاردن خطوات من الخدمات خالصه .

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع ارت سيتي المقطم بروف خاص

    M.S.K Real Estate logo image

    ارت سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية استديو بحري بتاج ستي امام المطار

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • اي شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Winvestor Development
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,كمبوند اي شيراتون

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٬٨٣٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع جاهزه للاستلام متشطبه بالكامل بمساحه مميزه

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم275Kامتلك ستديو حديقه خاصه ف سراي امام مدينتي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الشيخ زايد – الحي 3 المجاورة 3

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة – شقة 82م للبيع في مدينة نور

    MA Ville logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام شهور للبيع في كمبوند تاج سيتي

    Step One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • فالوري سموحة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة,فالور سموحة

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬١٧٣٬٤٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف لاجونـا الغردقة استثمار وتقسيط قوي

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى | غرفتين في لاندمارك بقسط 18,600شهريا

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٠٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة جاهزة للاستلام في بلومفيلدز – فرصة مميزة

    Realtors logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة جاهزة للاستلام في بلومفيلدز – فرصة مميزة!

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٣٠٬١٤٠ جنيه

    شقه مميزه جدا ف الشيخ زايد متشطبه وجاهزه للسكن

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٣٤ جنيه/متر مربع

  • مونتي نابوليوني

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٦٦٧٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Reportage Egypt
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,مونتي نابوليوني

    1 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو جاردن والمول البيع بالفرش

    Escan Group logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة جاهزة للاستلام في بلومفيلدز – فرصة مميزة!

    Realtors logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الحي 13 – الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الحي الثالث – المجاورة الثالثة

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو جاردن بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • أرابيسك

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,حي مصر القديمة,الفسطاط ( القاهرة القبطية ),الأرابيسك

    2 - 3 غرفة

اكتشف أفضل شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

اكتسبت الشقق ذات المساحة الواسعة في مصر شهرة واسعة بين المستثمرين والباحثين عن المنازل بفضل مجموعة من العوامل التي تجعلها خيارًا جذابًا. تتراوح الأسباب من التصميم الداخلي المبتكر والمرافق العصرية، إلى الموقع الاستراتيجي لدى بعضها. تتميز الشقق المتوسطة الحجم بفضل سعتها الكبيرة وتصاميمها العصرية، قد يزيد ذلك من سعرها، إلا أن توافر شقق للبيع بالتقسيط في مصر يخفف من عبء السعر كثيرًا بفضل مرونة السداد.

شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر تقع في مناطق معروفة بالأمان والهدوء، مثل القاهرة والإسكندرية والغردقة. تتوفر في هذه المناطق مجموعة واسعة من الخدمات والمرافق، بما في ذلك المتاجر والمدارس والمستشفيات، التي تجعل الحياة أسهل.

مميزات السكن في شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

تتميز شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر بتوفير تجربة سكنية راقية ومريحة، تناسب جميع الأذواق والميزانيات. المساحة الواسعة والتصميم الداخلي الممتاز يقدمان بيئة معيشة خاصة ومريحة. كما يتيح التوزيع المدروس للمساحة استغلال المتر المربع الواحد إلى أقصى حد. من الراحة والأمان إلى الرفاهية والنقاء، هناك العديد من المزايا للسكن في هذه الشقق. أولاً وقبل كل شيء، تقع هذه الشقق في مناطق عقارية رئيسية، مما يجعلها قريبة من العديد من المرافق الأساسية مثل المدارس والمستشفيات والمتاجر.

ابحث عن شقق ٩٠ متر للبيع في القاهرة

أيضًا، تتميز معظم هذه الشقق بتقديم مستوى عال من الأمان والخصوصية حسب المنطقة المتواجدة فيها بطبيعة الحال، مما يجعلها مثالية للأفراد والأسر الذين يبحثون عن منزل هادئ ومريح. فإذا كنت تبحث عن المنزل المثالي، فإن شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر ستقدم لك كل ما تحتاجه.