شقق 100 متر للبيع في مصر, صفحة 161

17,028 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول على البحر مباشرة بجانب فندق Rixos Alamein

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدائق المهندسين فيو مفتوح

    Master Key logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في هايد بارك بمساحة مميزة وسعر فرصة

    New Capital Home. logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٧٨٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو صـف اول علي البحـر متشطب فندقي استلام فوري!!

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تم تنزيل السعر لسرعة البيع في حدايق المهندسين

    Master Key logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • استر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Times Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ابراج زيد بالمطبخ والتكييفات

    Master Key logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بالكامل تطل على مساحات خضراء رحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في كمبوند الاشرفيه في التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | شقة ستديو مميزه | ميفيدا اعمار

    Darcom for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 62م في تاج سيتي فوري مرحلة ليك بارك

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • ويست ليفز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٦٣٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Attal Holding Properties
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحي الاول,ويست ليفز

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٣٠٬٥٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في كمبوند بالم باركس 93م

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٠٢٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة تطل علي لاجون مميزة في واترسايد الجونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    واتر سايد, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة للبيع في مانجروفي الجونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن في كمبوند حدايق المهندسين

    Genova Investment logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة امتلك شقتك بمقدم 5% وعلي 10س في زايد

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • ووتر فرونت

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Aly Seif co
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,صوارى,ووترفرونت

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون ما تدفع مقدم امتلك منزلك في اعمار الان زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٦٠٬٠٦٨ جنيه

    شقة استلام فوري في هب عرض مميز جدا للتقسيط و الكاش

    متصدر

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٧٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٧٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو وايد جاردن تشطيب سوبر لوكس بالمطبخ 96 متر ال

    A 2 Z Real Estate logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو استلام فوري بموقع مميز B7 مدينتي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • فالور شيراتون

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Bonyan Development
    القاهرة,النزهة,شيراتون المطار,فالورى

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند روضة زايد

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96م بجراج استلام فورى فيو لاندسكيب فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أبراج زيد تشطيب كامل جاهزة فورًا

    Evergreen Properties logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B11 بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة للبيع في سرايات المعادي

    Muabark Group logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • ليفير العلمين الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    New Generation Developments (NGD)
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة,ليفير العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 4 غرفة

اكتشف أفضل شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

اكتسبت الشقق ذات المساحة الواسعة في مصر شهرة واسعة بين المستثمرين والباحثين عن المنازل بفضل مجموعة من العوامل التي تجعلها خيارًا جذابًا. تتراوح الأسباب من التصميم الداخلي المبتكر والمرافق العصرية، إلى الموقع الاستراتيجي لدى بعضها. تتميز الشقق المتوسطة الحجم بفضل سعتها الكبيرة وتصاميمها العصرية، قد يزيد ذلك من سعرها، إلا أن توافر شقق للبيع بالتقسيط في مصر يخفف من عبء السعر كثيرًا بفضل مرونة السداد.

شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر تقع في مناطق معروفة بالأمان والهدوء، مثل القاهرة والإسكندرية والغردقة. تتوفر في هذه المناطق مجموعة واسعة من الخدمات والمرافق، بما في ذلك المتاجر والمدارس والمستشفيات، التي تجعل الحياة أسهل.

مميزات السكن في شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

تتميز شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر بتوفير تجربة سكنية راقية ومريحة، تناسب جميع الأذواق والميزانيات. المساحة الواسعة والتصميم الداخلي الممتاز يقدمان بيئة معيشة خاصة ومريحة. كما يتيح التوزيع المدروس للمساحة استغلال المتر المربع الواحد إلى أقصى حد. من الراحة والأمان إلى الرفاهية والنقاء، هناك العديد من المزايا للسكن في هذه الشقق. أولاً وقبل كل شيء، تقع هذه الشقق في مناطق عقارية رئيسية، مما يجعلها قريبة من العديد من المرافق الأساسية مثل المدارس والمستشفيات والمتاجر.

ابحث عن شقق ٩٠ متر للبيع في القاهرة

أيضًا، تتميز معظم هذه الشقق بتقديم مستوى عال من الأمان والخصوصية حسب المنطقة المتواجدة فيها بطبيعة الحال، مما يجعلها مثالية للأفراد والأسر الذين يبحثون عن منزل هادئ ومريح. فإذا كنت تبحث عن المنزل المثالي، فإن شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر ستقدم لك كل ما تحتاجه.