شقق 100 متر للبيع في مصر, صفحة 169

17,028 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكشين مميز - متشطبه بالكامل

    Citizen Home logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 55 م² + 48م² جاردن Golden Square حدائق أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    جيران رزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ متشطبه بجوار سوديك ايست باقساط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحي النرجس خالصة اقساط

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ذا بيرل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Safwa Urban Development
    الدقهلية,المنصورة الجديدة,ذا بيرل المنصورة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استديو فيليت تشطيب سوبر لوكس

    Gaby's Homes logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري متشطبه ف اكتوبر ب 3 مليون و100 الف

    Summit Real Estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة بخدمة فندقية من فندق كراون بلازا

    Inn Properties logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٩٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة تشطيب كامل - سيتى جيت اقساط حتى 7 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بالم باركس 90 م سعر لقطه

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • بروميناد القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بروميناد القاهرة الجديدة

    3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بالم باركس 90م مفروشة بالكامل

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في zed westبالتكييفات

    Core Real Estate Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جنه زايد ١ وسط الشيخ زايد

    Core Real Estate Development logo image

    جنة 1, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بسعر مميز في ريجنتس بارك

    El Kateb Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة ومدخل خاص للبيع في الرحاب 2

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • سيلينا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٢٨٬٨٦٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palma Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,سلينا باي

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فSignatureهايدبارك مقدم 475الف قسط ع10س

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز جدا للبيع في باديه | مقدم 95,000

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةغرفتين ف باديا اوبن فيو بأقل مقدم وقسط عل 12سنه

    Evergreen Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل سعر شقه بجاردن اقساط 5سنين

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجوارAll Seasons Park كاشB11 تشطيب خاص 78 متر

    Rikaz logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • ديجويا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٣٠٬٤٣٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,دى جويا

    2 - 5 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٩٣٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط في مدينة نور 98م علي فيو جاردن بجري

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة للبيع في كمبوند ذا فيلدج

    Horizon Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو مميز كمبوند بالم باركس - بالم هيلز

    Best Deal For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع فيرا امام مول مصر باكتوبر ع 10 سنين

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للتمليك بمدينتى تشطيب خاص فى B12 بالفرش والاجهزة

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • يارو

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٢٤٬٤٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوند يارو العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

اكتشف أفضل شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

اكتسبت الشقق ذات المساحة الواسعة في مصر شهرة واسعة بين المستثمرين والباحثين عن المنازل بفضل مجموعة من العوامل التي تجعلها خيارًا جذابًا. تتراوح الأسباب من التصميم الداخلي المبتكر والمرافق العصرية، إلى الموقع الاستراتيجي لدى بعضها. تتميز الشقق المتوسطة الحجم بفضل سعتها الكبيرة وتصاميمها العصرية، قد يزيد ذلك من سعرها، إلا أن توافر شقق للبيع بالتقسيط في مصر يخفف من عبء السعر كثيرًا بفضل مرونة السداد.

شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر تقع في مناطق معروفة بالأمان والهدوء، مثل القاهرة والإسكندرية والغردقة. تتوفر في هذه المناطق مجموعة واسعة من الخدمات والمرافق، بما في ذلك المتاجر والمدارس والمستشفيات، التي تجعل الحياة أسهل.

مميزات السكن في شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

تتميز شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر بتوفير تجربة سكنية راقية ومريحة، تناسب جميع الأذواق والميزانيات. المساحة الواسعة والتصميم الداخلي الممتاز يقدمان بيئة معيشة خاصة ومريحة. كما يتيح التوزيع المدروس للمساحة استغلال المتر المربع الواحد إلى أقصى حد. من الراحة والأمان إلى الرفاهية والنقاء، هناك العديد من المزايا للسكن في هذه الشقق. أولاً وقبل كل شيء، تقع هذه الشقق في مناطق عقارية رئيسية، مما يجعلها قريبة من العديد من المرافق الأساسية مثل المدارس والمستشفيات والمتاجر.

ابحث عن شقق ٩٠ متر للبيع في القاهرة

أيضًا، تتميز معظم هذه الشقق بتقديم مستوى عال من الأمان والخصوصية حسب المنطقة المتواجدة فيها بطبيعة الحال، مما يجعلها مثالية للأفراد والأسر الذين يبحثون عن منزل هادئ ومريح. فإذا كنت تبحث عن المنزل المثالي، فإن شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر ستقدم لك كل ما تحتاجه.