شقق 100 متر للبيع في مصر, صفحة 166

17,028 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي b12 باطلالة مفتوحة وبحري

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة 95م للبيع بجوار نيو جيزة

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٢٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة للبيع 82م بسعر مميز بكارمل سوديك

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري للبيع بأقل سعر بالتجمع تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٧٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز وبقسط شهري 21الف فقط في العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • بلايا تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلايا ريزورت

    2 - 5 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم فى فيلاج دو لاكابيتال بالعاصمة بمقدم1.5%

    Roots Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان ستوديو بسعر الطرح الاول مع PALM HILLS

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأحدث مشاريع بالم هيلز بالعاصمة بمقدم1,5%

    Roots Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 66م فىVillage de la Capitale بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مع بالم هيلز فى العاصمة بااقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • سيان رأس سدر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Empire State Developments
    محافظة جنوب سيناء,رأس سدر,سيان

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٣١٧٬٧٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مقدم 20% فقط تقسيط 4 سنوات

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 40% شقه علي البحر من كل الغرف مع اكام الراجحى

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو اقل من سعر السوق للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٦١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ابراج زيد ويست الشيخ زايد 76م

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٩٨٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه باقل سعر في السوق بخصم 50% + تقسيط 12

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • رمال الساحل الشمالي (رأس الحكمة)

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mezyan Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,رمال

    1 - 5 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه باقل سعر في السوق بخصم 50% تقسيط 12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر وفيو مميز استلام قريب في زيد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد إيست التجمع شقة بمقدم 400 ألف وقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر وفيو مميز استلام ٢٠٢٦ في زيد ايست

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة للبيع في ZED East – استثمار مضمون

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • أزها الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٢٩٠٬٥١٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبة باقل مقدم علي 10 سنين زايد

    Egypt Best Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في موقع مميز داخل Old Zayed

    Egypt Best Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زيد إيست التجمع شقة بمقدم 680 ألف وقسط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٩١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم | ستوديو متشطب بإطلالة بحر ولاجون

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٩٤٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبة باقل مقدم علي 10 سنين زايد

    Egypt Best Properties logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الهامبرا واتر فالز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    AKA Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,شلالات الهامبره

    استوديو, 1 - 3 غرفة

اكتشف أفضل شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

اكتسبت الشقق ذات المساحة الواسعة في مصر شهرة واسعة بين المستثمرين والباحثين عن المنازل بفضل مجموعة من العوامل التي تجعلها خيارًا جذابًا. تتراوح الأسباب من التصميم الداخلي المبتكر والمرافق العصرية، إلى الموقع الاستراتيجي لدى بعضها. تتميز الشقق المتوسطة الحجم بفضل سعتها الكبيرة وتصاميمها العصرية، قد يزيد ذلك من سعرها، إلا أن توافر شقق للبيع بالتقسيط في مصر يخفف من عبء السعر كثيرًا بفضل مرونة السداد.

شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر تقع في مناطق معروفة بالأمان والهدوء، مثل القاهرة والإسكندرية والغردقة. تتوفر في هذه المناطق مجموعة واسعة من الخدمات والمرافق، بما في ذلك المتاجر والمدارس والمستشفيات، التي تجعل الحياة أسهل.

مميزات السكن في شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر

تتميز شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر بتوفير تجربة سكنية راقية ومريحة، تناسب جميع الأذواق والميزانيات. المساحة الواسعة والتصميم الداخلي الممتاز يقدمان بيئة معيشة خاصة ومريحة. كما يتيح التوزيع المدروس للمساحة استغلال المتر المربع الواحد إلى أقصى حد. من الراحة والأمان إلى الرفاهية والنقاء، هناك العديد من المزايا للسكن في هذه الشقق. أولاً وقبل كل شيء، تقع هذه الشقق في مناطق عقارية رئيسية، مما يجعلها قريبة من العديد من المرافق الأساسية مثل المدارس والمستشفيات والمتاجر.

ابحث عن شقق ٩٠ متر للبيع في القاهرة

أيضًا، تتميز معظم هذه الشقق بتقديم مستوى عال من الأمان والخصوصية حسب المنطقة المتواجدة فيها بطبيعة الحال، مما يجعلها مثالية للأفراد والأسر الذين يبحثون عن منزل هادئ ومريح. فإذا كنت تبحث عن المنزل المثالي، فإن شقق ١٠٠ متر للبيع في مصر ستقدم لك كل ما تحتاجه.