شقق 60 متر للبيع في القاهرة, صفحة 12

893 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر مميزة للاستثمار بالعاصمه بقسط 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٤١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في موقع مميز، جاهز للسكن،بمقدم 230 ألف

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم50%شقه بسعرلقطه امام المطار مباشرة فى تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي – أورجامي جولف

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٨٩٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بأقل سعر للمتر فى ACASA ALMA بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • ضفاف

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٩٤٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Deals Investment Group
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩١٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ٣٩ مترًا (تشطيب كامل مع مكيفات)

    Feeds logo image

    التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٨٤٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 52م بسعر لقطه فىSage Lakes بالعاصمة بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بدون مقدم وبأقل سعر فى وجود ريزيدنس بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطه فى سراي بالمستقبل اقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بأقل سعر بالتجمع وبقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • نجم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٥٠٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Royal Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نجم

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر مع الريدي في DIJAR التجمع بمقدم5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    ريدي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالفرش والاجهزه في مدينة الرحاب

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو للبيع فوري ف تاج سيتي التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميز استديو + جاردن 45م ريسيل, بمقدم و اقساط

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو في تاج ستي استلام فوري بسعر مميز

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ذا ريد ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al - Borouj Misr Developments Group (ABM)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٧٣٬٠٠٠ جنيه

    استديو 58م بجاردن 45م بتاج ستي بمرحلة مميزة جدا

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٩٠٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٦٣٬٤٤٠ جنيه

    ستوديو لقطة باقل اجمالي 51م حجز قديمB8 امام النادي

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٤٨٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للأستثمار شقه فندقيه في الماريوت بالقرب من المطار

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلي عائد إيجاري الماريوت مصر الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إدارية للبيع بالتقسيط 60م استلام فوري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة

  • 23

    شقة

    ٢٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إدارية للبيع بالتقسيط 32م استلام فوري بمدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة إدارية للبيع بالتقسيط 48م في المربع الذهبي بم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فندقي متشطب بالتكييفات بمشروع سمو بوليفارد

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر فى العاصمة الإدارية +بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للاستثمار او السكن شقة للبيع فى مدينتى B7

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • سيليكشن تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 3 غرفة