شقق 60 متر للبيع في القاهرة, صفحة 9

893 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم ٦٤٪ شقة ٥٥ م متشطبة تشطيب كامل

    Strive Reality logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو بحديقه تشطيبات فندقيه امام الفودكورت

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٨٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 58م بسعر مميز للبيع في مدينتي تشطيب الشركة

    Zone Properties . logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو الترا لوكس 60م للبيع | بورتو نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب في مدينتي-استلام فورى

    We are consultancy logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • مور ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٨٨٠٬٨٠٦ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الاول,مور ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في تاج سيتي علي الطوب الاحمر

    Prime Company logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيتك المميز في تاج سيتس باطلالة مفتوحة

    Realm Properties logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر لقطه مدفوع الصيانه في تاج سيتي

    Sweet Home Realestate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٣٠٬٩٠٠ جنيه

    استثمار بالدولار-اطلاله بانوراميه صف اول علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • افيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٢٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٬٥٣٠٬٩٠٠ جنيه

    استثمار بالدولار-اطلاله بانوراميه صف اول علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للاستثمار بجوار هايد بارك بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للاستثمار مع سكويرز بالعاصمه بقسط12سنه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فورى متشطب بسعر لقطه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فندقي جديد للبيع في نيوم القاهره الجديده

    Elegant Home logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 4

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو56م للبيع مدينتى تشطيب شركة أستلام فورى

    ST.John Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٦١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 150 متر

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٣٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 32,5 م ( Rêve Du Nil ) من Novara

    متصدر

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    حي المعادي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٢٢٨٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + بالتقسيط علي 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    57م للبيع استلام فورى فى افضل مشروع بمدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • تو جيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣١٨٬٨٣٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثمار بسعر لقطه في قلب مدينتي B6

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • هوب

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٩٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,هوب

    1 - 3 غرفة