شقق 60 متر للبيع في القاهرة, صفحة 15

893 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم الكاش 50% شقة في سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديوا للبيع في مدينتي ارضي بجاردن طلعت مصطفي

    East House logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٧١٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري بأقل سعر +مقدم5%فقط بالتجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط حتي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • ٩٧ هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٥٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    3 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات لأول مرة في سراي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 43% شقة للبيع في سراي بأقساط علي 8 سنوات

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي 8 سنوات + امتلك شقتك في سراي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو تشطيبات خاصه للبيع في بورتو نيو كايرو

    Horizon Estate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بحديقة مفروش ومكيف للبيع في بريفادو مدينتي

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • جادينة

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬١٣٥٬٠١٧ جنيه

    شقة للبيع في سراي بمقدم 5 % وبالتقسيط

    Held Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطة في كمبوند MALIV بالتجمع +قسط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢١٬٥٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع 43 متر بالتقسيط على 15 سنه

    متصدر

    GCR Developments logo image

استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المستقبل سيتي بمقدم 280الف وقسط 12سنه

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بترفلاي القاهره الجديده اقساط ل12سنه

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • مي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٥١٬٣٧٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Wajha Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% شقة في سراي سور × سور مع مدينتي-مدينة مصر

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنص السعر في سراي سور×سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحرى بأقل سعر بالتجمع الخامس +قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • لاجونز نيو كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط علي 12 سنة شقة في سراي سور × سور مع مدينتي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي الحديقه الرئيسيه أقل تقسيط سعر لونش

    New Avenue Real Estate logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بدون مقدم وبأقل سعر بالتجمع بااقساط15ستة

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٧٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بقسط شهري 7.5 الف بمقدم 200 الف في سراي

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • أكاسا ألما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٧٨٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 - 4 غرفة