شقق 120 متر للبيع في الاسكندرية, صفحة 9

1,085 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 120م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع خليل حماده, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر وموقع مميزين لشقة 3 غرف 167م ببالم هيلز اليكس

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٦٧ متر مربع

    ١١٣٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م شدس (علي الترام مباشر)

    RE/MAX Avalon logo image

    شدس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سيدي جابر (خطوات من ش المشير احمد

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٣٧٬٩٠٠ جنيه

    شقة غرفتين برايم لوكيشن بالم هيلز الإسكندرية

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة غرفتين بإطلالة مفتوحة مميزة في بالم هيلز

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 120 م المعمورة (ش ضيف والي )

    RE/MAX Avalon logo image

    المعمورة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سموحة - ش ذكي رجب

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105م , سابا باشا,

    Wealth Platinum logo image

    شارع محمد صالح ابو يوسف, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م للبيع سيدي بشر - بحر مباشر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م سابا باشا (بحر مباشر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م سموحة - كومباوند مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع زكي رجب, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 69 م (بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٨٤٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95 م المعمورة الشاطئ (ش النصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع النصر, المعمورة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95 م سيدي بشر (بجوار الحي)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كامب شيزار

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 89م (بالم هيلز اسكندرية) - فيو لاند سكيب

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ١٠٥٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 118 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 80م محطة الرمل (متفرع من ش السلطان حسين)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95 م محرم بك (خطوات من مستشفي حساب)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م بحري (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع بحرى بك, المنشية, حي الجمرك, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85 م محرم بك (خطوات من مستشفي حساب)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95 م محرم بك (خطوات من مستشفي حساب)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م سيدي بشر (صف اول بحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م محطة الرمل (خطوات من الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    محطة الرمل, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع