شقق 120 متر للبيع في الاسكندرية, صفحة 11

1,085 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 204م سموحة - جراند فيو

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في شارع الدير - سيدي جابر - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 60م كليوباترا (بين البحر وبورسعيد)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع الدير, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105 سابا باشا بالقرب من محطة الترام

    متصدر

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع خليل مطران, سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105 متر سيدي جابر شارع المشير

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحة بمطلات مفتوحة

    Inspire Homes logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في 6 أكتوبر مقدم 307 الف اقساط حتي 12 س

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٠٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بموقع مميز في بالم هيلز الإسكندرية

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع + فيو مفتوح بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع اطلس, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بالم هيلز بمقدم ٦٠٥ الف

    Pharos Real Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ١٠١٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف متشطبة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة بموقع مميز في بالم هيلز الإسكندرية

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرخصة بموقع متميز في سموحة

    Inspire Homes logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م ( صوارى - سالوجا ) من الغنيمى جروب

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    سالوجا ايليت, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Marsoum Smouha – قلب سموحة | تقسيط

    AQAR One For Realestate logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - سموحه - ميدان فيكتور عمانويل

    Next Estate logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١١ متر مربع

    ٣٧٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشارع النصر سموحة

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100 متر المنتزه امام قصر المنتزه

    Elite Groupe logo image

    قصر المنتزة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 120م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع بن مصلح الارمن, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 105م كليوباترا - فيو مفتوح

    Inspire Homes logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 85م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣١٨٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بفيو جرين سباين بحري بالكامل بخصم كبير

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٦١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م سموحة (مقدم: 600,000 ج)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 77م دور عالي واتر فرانت صواري

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٥٨٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - تعاونيات سموحة - مساحة 96 متر

    Remax Top Agents logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سموحة - كومباوند مروج (واجهة بحرى )

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع